מס' צפיות - 360
דירוג ממוצע -
ביקשנו – קיבלנו 2
כאשר נכתב הכותר הנ"ל בפעם הראשונה, היה זה כאשר ראינו רק את קצה הקרחון של הרשע...
מאת: zvidoc 17/05/09 (09:26)

יגידו רבים: "הרי בוטלו רוב הגזירות, מה מתלהמים אם כך?"

 

אבל הגזירות לא בוטלו , רובם הועברו לסעיפים אחרים בצורות שונות ומשונות, עסקות חבילה כעלה תאנה לחוק הסדרים, מס על הירקות והפירות במקום קיצוץ בקצבה וחבל על העט ע"מ לכתוב את כל החלופות הגלויות והנסתרות.

 

עצם העובדה כי העזו בלי בושה להעלות בפומבי , רעיונות הפוגעות בצורה עיוורת באוכלוסיה החלשה והרצון הברור להפיל את שכבת הביניים הנמוכה אל תוך מעגל העוני תוך פגיעה ישירה , הן כלכלית והן מוסרית באלו אשר בינם ולבין איכות חיים כבר אין שיחה, רק העלאת רעיונות אלו מראות לנו את המציאות אשר ממשלת נתניהו חותרת אליה אך לא הייתה מספיק "גיבורה" לחשוף את רעיונותיה הנשגבות ערב הבחירות.

 

אולם, בכך אשמים כולם, הימין משיג את מבוקשו ובכך מכחיד במו ידיו את המדינה עליה הוא רוצה " להגן" בלאומניות מאוסה, בוחרי המרכז והשמאל אשמים בצורה שווה בכך ולא השכילו לעמוד בפרץ ולשכנע את הבוחר כי בחירה בימין קיצוני תמיט על מדינת ישראל ותושביה מכה  אשר אויבינו רק יכולים לחכוך כפיהם משמחה על הגול העצמי אשר תקענו לנו. וכאשר אומרים לנו , הכוונה היא לכולנו ולא יבואו פלונים ויאמרו " אנו לא הצבענו בעד ממשלה זו" ולא יבואו אלמונים ויאמרו " לא לכך התכוונו" בדמוקרטיה הזעומה אשר עדיין יש לנו, כולם אשמים , כאשר אותה דמוקרטיה תיכנע , או אז יוכלו הכל לומר , , עתה אין דמוקרטיה אז יש אשמים"?

 

תשלום ליום אשפוז, צמצום מערכת החינוך - הכושלת גם כך- פגיעה ישירה בתקציבי הרווחה, הביטחון, ( אה , ברק הציל שם דבר מה אך זו אשליה), דמי הבראה וכל הדברים אשר עושים את ההבדל בין מדינה אשר מראה יכולת לדאוג לתושביה ולבין זו הרואה בתושביה ומקימיה ככלי ליצירת שלטון בזבזני , גזעני, סקטוריאלי ומושחת עד מח העצם מבחינה מוסרית ומעשית.

 

ולא צריך להיות בעל אמונה על מנת להבין כי יום הדין כבר כאן ואם יישאר מי במדינה , הוא ילדיו וילדי ילדיו לא יוכלו לתקן את העיוות אשר נוצר ברגעים אלו ממש.

 

ומה על גלעד שליט? להשיבו לבית הוריו ומיד!!! זה בהחלט בהישג יד..

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר