מס' צפיות - 325
דירוג ממוצע -
נדיבים על גבינו
מאת: kalligula 11/05/09 (23:03)

לעיתים הלב מתרחב על נדיבותם של אחרים כלפיך, רק כאשר אתה קורא את האותיות הקטנות אתה מבין שאין ארוחות חינם, על אותה נדיבות ורוחב לב עוד יגיע יום התשלום, ואת החשבון תקבל אתה, אלא מה חשבת? בארה"ב יושב נשיא חדש, ת'כלס, כפי שיגורתי כך קרה, טוב ליהודים הוא לא, ונראה שאנחנו הולכים לאכול הרבה קש בקדנציה שלו. הנשיא הזה עסוק כל כולו בחיוכים והצהרות, לעיתים נראה ששיגעון הגדלות העלה לו את השתן לראש.

 

היום התפרסם בלונדון ראיון שנערך עם עבדאללה מלך ירדן לטיימס הלונדוני, שבמהלך שיחותיו עם אובמה הם קידמו את הרעיון לשלום כולל בין ישראל למדינות ערב. הוא סיפר שבמהלך ביקורו של אובמה במצרים הוא ישא נאום לעולם הערבי ויקרא למדינות האיסלם לקיים מו"מ עם ישראל, ולסיים את הסכסוך הישראלי ערבי, כך שלמעשה אנחנו נקבל את רצונם של הערבים להקמת מדינת פלשתין ובתמורה נקבל שלום עם 57 מדינות האיסלם!!! התוכנית שיציג אובמה היא 57 המדינות!!! לא פחות ולא יותר .

 

עבדאללה אמר שאנחנו הישראלים לא צריכים לנהל דיון עם הסורים,הלבנונים,הסעודים כל אחד בנפרד אלא על הסכם שלום כולל עם מדינות האיסלם, כי לא רמת הגולן,ירושלים,מדינת פלשתין חשובות כאן אלא ההכרה של שליש ממדינות האו"ם מאינדונזיה במזרח ועד מרוקו במערב. כמובן שלמלך עבדאללה אין שום בעייה, הלוא מי שישלם את המחיר ויקח את הסיכונים זה לא הוא אלא מדינת ישראל.

 

נוותר על הגולן והחרמון,חוות שבעא,נקים מדינה פלשתינאית בתחומי 67,נהפוך את ירושלים לעיר בינלאומית, ויבוא על ציון גואל ושלום בר קיימא ישכון כאן לנצח. אדוני המלך ואדוני הנשיא משהו כאן לא מפריע לכם? נשמע לכם מוזר? תמוה? 57 מדינות????????????? ורק מדינת ישראל הקטנטונת היא היא זו שצריכה לוותר ולוותר ולוותר ולמסור עוד שטחים ועוד שטחים, להצטמק למימדים זערורים שהמרחק מהים לגבולה המזרחי פחות מ20 ק"מ.

 

מאז היבחרו של נתניהו כראש הממשלה הוא רק דורש שלפני כל אלה תהיה הכרה של מדינות האיסלם בישראל כמדינת היהודים. לא סתם הוא דורש זאת ולא סתם הערבים באשר הם לא מוכנים לקבל זאת. בקשה זו תקעקע את הדרישה העתידית של ערביי ישראל לדרוש אוטונומיה בגליל ובנגב ביום מן הימים, הלוא כבר היום דורשים ערביי ישראל אוטונומיה תרבותית תחילה, שנהפוך להיות מדינת כל אזרחיה ונשנה את הדגל וההימנון . לערבים בניגוד לנו יש סבלנות, אצלהם אין שלום עכשיו! נסיגה מיד! להם יש זמן ומה שלא יקרה היום יקרה מחר, ואם לא מחר מחרתיים, ומצידם שיקרה עוד 200 שנה.

 

כל זמן שהם אזרחי ישראל בעלי זכות הצבעה לכנסת ישראל דהיום, זה רק ענין של זמן שזכות ההצבעה הזו תביא לחורבנה של מדינת ישראל והפיכתה לפלשתין מהנהר ועד הים. אדוני הנשיא אובמה היקר תסלח לי שאני לא סומך עליך ועל אלה שיבואו אחריך, מדינתך היקרה ידועה כמדינה שדואגת אך ורק לאינטרסים של עצמה, ביום שלא תזדקקו לנו תעיפו אותנו לכל הרוחות, להזכירך שבתחילה אפילו לא התלהבתם מהרעיון של הקמת מדינת ישראל ואף ניסיתם למונעו ולעכבו,התנהלותכם במלחמת העולם השנייה כאשר אוניות ניצולים התדפקו על נמלכם סובבתם אותן חזרה לגורל של השמדה, עיין ערך האוניה סנט לואיס שרוזוולט לא היה מוכן לאפשר לה לעגון בארה"ב וגם לא היה מוכן לשנות את מדיניות ההגירה על אף שידעתם על מחנות ההשמדה ומה שקורה באירופה.

 

רק בקיץ האחרון ראינו איך סובבתם כתף קרה לגיאורגיה למרות ההבטחות והפקרתם אותה לידי הדוב הרוסי שמרים שוב את הראש ומנסה לבלוע חזרה את גרורתיו. כל שביקשנו זו מדינה קטנה לעם היהודי שנרדף 2000 שנה, להם כדברכם יש 57 מדינות שמשום מה אף לא אחת מהם היתה מוכנה לעשות מחווה קטנה בעבור העם הפלשתינאי , שתיים מהן אף טבחו בהם ללא רחם (מצרים וירדן).

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר