מס' צפיות - 199
דירוג ממוצע -
תקציב ביבי 2009
מאת: רינה 07/05/09 (18:42)

הכתובת הייתה רשומה על הקיר, היה ברור לכל העם שאם ביבי יבחר לראשות הממשלה, העם ישקע במצולות המצוקה ושום דבר לא יוכל להוציא את העם מהבוץ, אז אמנם ביבי זכה במנדט אחד פחות, אבל כמו בריון מצוי הוא לקח את השלטון בכוח. ביבי החליט שהעם רוצה אותו ועכשיו הוא מוכיח כי העם קיבל אותו. עם כל הג'יפה שהוא שמר לאירוע מיוחד זה.

 

תקציב המדינה פורסם והדהים אפילו את חבריו למפלגה. זה היה כל-כך צפוי מאותו ביבי שחווינו אותו בפעם הקודמת כראש ממשלה, הפגיעה בחינוך, הפגיעה במעוטי היכולת, הפגיעה בקצבאות הקשישים ובקצבאות הילדים, אותי זה לא הפתיע. הגאון ביבי יוצא מהמשבר הכלכלי על ידי כך שהוא גורם למשבר כלכלי חמור יותר אצל פשוטי העם ומחזק את ההון שנמצא אצל החבורה הצמודה שלו העשירים והמפורסמים והטפילים הדתיים שבזכותם הוא ראש ממשלה ובזכותם יש לו את העונג להנות משררה ומשלטון.

 

ביבי וחבורתו לא זקוקים לאבטחת הכנסה או לקצבת ילדים, כסף לא חסר להם. התפקיד של ביבי עכשיו זה לדפוק את כל המערכות שמתחתיו כדי שלא יחסר להם גם להבא. ככה מנהלים מדינה וככה פותרים את המשבר הכלכלי.

 

אני לא כל-כך מבינה מה המטרה שלו. זאת ארץ קטנה ויש בה יחסית למדינות אחרות בעולם מעט מאוד אזרחים. כבר עכשיו בריחת המוחות בעיצומה והיא תתגבר, לא רק בריחת מוחות אלא גם פחות אנשים יתגייסו לצבא, משפחות שפויות יעזבו את הארץ עם הילדים שלפני הגיוס ובתקשורת יתפרסמו נתונים על פחות אחוזי גיוס.

 

מה ישאר כאן בעוד כמה שנים? קשישים שאין להם לאן ללכת, בוגרי יסודי ותיכון שעובדים במלצרות כדי למממן טיול להודו, כל הטפילים הדתיים שחיים מסחיטת כספים מהממשלה בטענה שתורתם אומנותם, משפחות הפשע והמאפיות למינהם וכל החולים וחסרי האונים שאף ארץ לא צריכה אותם.

 

כל אלה שיוכלו ולו במעט להסתדר בארצות אחרות ינטשו את המדינה והכי ינטשו את המדינה כל בעלי התואר הראשון והשני. לאקדמיה אין גבולות.

 

פעם הייתה כאן מדינה יפה, אבל בזכות ראשי ממשלה דוגמת אולמרט וביבי היא הופכת לחורבה נטושה שתושביה חיים על נדבות וביבי שולט בביצה והוא מאושר. בנימין נתניהו ראש ממשלת ישראל 2009 היידה ביבי!

הכותבת היא אחת שאיכפת לה מכל מה שקורה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
שבוייה בסיסמאות
kalligula 08.05.09 (14:11)