מס' צפיות - 330
דירוג ממוצע -
כ ל כ ל ה ! - 'מהלומות ביבי' משווקות כ"סנוקרת קלה"
בראיון חריף שנתן עודד שחר לקרן נויבך ברשת ב' הוא מספר על טריק המיסים(השקוף), הפגיעה האנושה במקבלי תמיכת סעד, ועל שר האוצר שטייניץ (אותו חשב לנאור ובלתי "אוצריסט") שעבר שיבוט יעודי מואץ ו"הצטרף עד מהרה לחבורה ההיא".
מאת: בעז לביא 06/05/09 (10:24)

עודד שחר  דבר על עוד כמה דברים, ביניהם, בין-השאר, הפגיעה בעובדות הזרות והייחס אליהן  כ"הורסות משפחות" ומנודות, זאת בראיון אמוציונאלי וקולני שנתן לקרן נוייבך ברשת ב' הבוקר, בדיון זה תמך בעמדתו גם השר בוז'י הרצוג והכתב יואב לימור ש'עבר שם'במיקרה  על-הדרך. לשם האילוסטרציה , בדברו על הרעת תנאי הבטחון הסוציאלי לעוורים למשל , הזמין שחר את פקידי האוצר "האטומים" לענוד רטיית עייניים שחורה ' למשך שעה בלבד' ולגשת רק לאחר-מכן לעבודה.

 

[ ה"פיגוע" (כך אקרא לו) בזכויות הסעד של פנסיונרים אבל בדגש על נכים מזכיר את אשר התרחש כאן ב-2002, אז - תחת 'שרביט המנצחים' של ביבי -  הוחלט על הקפאת קצבאות הגימלאים,סל התרופות והסיוע הניתנים לנתמכי סעד למשך כמעט 3 שנים (עד פחות או יותר 2005), אז הגיע לכס שר האוצר (איך לא) the same BiBi, ו"תיקן את המעוות" תוך שהוא מוסיף בהדרגה(תוך שנתיים) לתקציב הרווחה כמיליארד שקל, ויצא גדול!! גדול מהחיים !! ].

 

צריך רק ללמוד ממנו איך "מתקנים כלכלה חולה". לי נראה כי הוא די נהנה אז מה"טריק הגדול" והולך ליישם אותו בשנית, כך  שלעת סופה המתוכנן של ממשלתו תבדל"א (אינשאללה) ייראה לעם איזה גדול הוא, ומי זה ביבי (פור גאד סק).

 

ה מ י ס י ם

 

על ספור זה מרחיב שחר ברשת ב' ומספר איך 'שילטון מצטייר כמלאך ופועל כשטן', ביבי הצהיר כי אינו הולך להעלות את מס-ההכנסה אלא להפחיתו, ה"מזנקים מאושר" הינם בד"כ קשי היום,  שכול - 50 ש"ח עבורם זה ממון, ובכלל לא מעניין אותם מאידך, למשל, מ"איזה אגף" יכניסו להם את זה אחר-כך אבל ב'ריבית דה ריבית' , זה בערך כמו ' בלוף המרכולים ' של מחירי מוצרים בסגנון  5.99  ש"ח , רואים יותר את ה- 5, וה-6, שהוא בעצם המחיר הנכון  סמוי מעין.

 

אז יורידו לנו מס במשכורת -אומר שחר - אבל  מנגד, למשל, יכניסו לנו עוד קצת בדלק, ובסיגריות(מותרות), ובירקות ובנסיעות ציבוריות,ובתקשורת, יענו (יאמרו ה'גששים') ישרא-בלוף ! אבל ההוא שמשתכר 3,000 ש"ח לחודש ומבסוט עד הגג מזה שהרוויח 50 ש"ח מהקלות מס, לא ירגיש איך הוא משלם פי ארבע ב"זירות אחרות כנ"ל".

 

"למה שלא יודה רה"מ בעובדות, ויאמר שישראל נמצאת ב"הפסדים" בתחום גביית המס, וייעלה היכן שצריך להעלות (במשכורות)" אומר שחר . "אז עובד שכר המינימום יקלל קצת, יפסיד עוד 50 ש"ח לחודש, אבל לא 200 , ובכלל" - מוסיף שחר - " לא יקרה דבר, ואף לא אחד יזיל דמעה, אם מנכ"לים ובכירים שמרוויחים מעל 50,000 ש"ח ישלמו 60% מס לחודש, ומנהלי בנקים וחברות על של חצי מליון ש"ח לחודש ישלמו 70%, ולמה זה שקונה רכב ב500,000 $ לא יקנה ב- 600,000  $ והאמינו לי -כך שחר - הוא יקנה גם ב-700 אלף ".  כך ניתן לכסות "עודפי הפסדים" למשל, למרות,  - כהערת אגב -  שמספר אלה המשתייכים לסקטור שבדילעיל הוא קטן מאד ואינו משמעותי בייחס הכנסה הכוללת ממיסים.  אבל  יש בו בכול-זאת מעין פן חינוכי ויתרה מזאת, כשהעשירים יפגעו, הם כבר "יידעו" איך לדבר עם ביבי, כך שבסופו של דבר גם העניים יזכו !(נניח).

 

לסיום אני חייב לכם בקשר ל "עובדות הפיליפיניות", אלה שלעיתים, בד"כ בשל הגבר במשפחה, מתאהבות בו, נקשרות אליו ואף נישאות לו בחלק מהמיקרים. ההליך הינו טבעי, מוכר, ניתן לכנותו 'בגידה' וכו' אבל, לא יפה להוציא צו גירוש לשכזאת בגלל שהתחתנה עם ישראלי,(שהיה נשוי כחוק ליהודייה) או בעיקר  "להצליף" בה,  ולהוציא כנגדה צו גירוש אם התגרשה ממנו. היא זכאית לזכויות גרושה(עם ילדים לפעמים)כמקובל במדינה "דמוליברליקרטית", אבל נציגי הרבנות, שילטונות ההגירה וכיוב', חושבים שהיא מזיקה ליהדות ולמדינה.

 

"אבא שלי למשל מספר שחר - באותו הקשר -  מעולם לא הוציא מילה באנגלית. משהגיע לגבורות ונזקק לתומכת פיליפינית  הגיעה אחת כזאת לביתו, לפתע, אורו עייניו, והוא שאל באנגלית, "האו דו יו דו ". על-פי שחר היא הקפיצה לו את איכות החיים בכמה רמות. ו"נראה מה יגידו אותם פקידים ממולחים ואטומים, כשייגיעו גם הם לגילאים מתקדמים כדרך-כול-בשר  ויזדקקו אולי לתמיכה דומה?, אם גם אז ימהרו "להניף את שוט הגזירות" ??          

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
הפעם אתך בראש אחד! (דמוליברליקרטיה) ל"ת
אביבית סתו 07.05.09 (09:38)