מס' צפיות - 428
דירוג ממוצע -
תקיפה באיראן
מאת: הצרכן 29/04/09 (10:05)

אם אתה רוצה לירות תירה אל תדבר, כמה שהמשפט הזה נכון ומבצעי. לי נמאס מכל הברברת על תקיפה באיראן וההתעסקות האין סופית של התקשורת בישראל על איזו תקיפה הזויה באיראן.

 

אתם זוכרים איזו פעולה בעורף האויב שבוצעה לאחר קמפיין תקשורתי רב שנים כמו הסאגה של הגרעין באיראן.  האם יש סיכוי להפתעה כל שהיא כאשר העיסוק בתקיפה ישראלית באיראן , לא יורד מהכותרות  בתקשורת הישראלית.

 

אם באמת סוגיית הגרעין האיראני, היא בעיה קיומית למדינת ישראל, האם לא חשוב שכל הגורמים הישראלים, כולל אשפי התקשורת יחרישו ויורידו פרופיל בנושא. האם זאת בדיוק הדוגמה למצב בו כולנו חייבים לדאוג לשרידותה של המדינה ולא לחשוב על רייטינג ותפוצה.

 

ישראל נראית כיום בעולם כאומרת, תחזיקו אותי  או שאני משתוללת ומדליקה את כל העולם במלחמה גרעינית כוללת. זה רק מביא עלינו עוד שונאים כולל ידידתנו הגדולה מכולם ארה"ב. זה הזמן להחריש ולהיכנס לנוהל קרב, גם אם לא מתוכננת איזו תקיפה הרואית על הכור בבושאר.

 

בקרוב  היכולת הגרעינית של איראן תקרום עור וגידים, אני בטוח שהמעצמות הגדולות יכנסו לפעולה תקיפה, לפחות כמו שפעלו כנגד צפון קוריאה.  כל עוד הנפט חשוב לארה"ב הם לא יניחו לאיראן לאיים עליהם.  חכו ותראו.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר