מס' צפיות - 253
דירוג ממוצע -
הערבים יודעים את האמת אבל סוגדים לשקר
וככה הם ישארו תקועים איפה שהם תקועים בלאו הכי, וימשיכו לספר לכולם כי "ישראל היא מיכשול לשלום", והפלסטינים בובה'לך נחמדים, מתוקים "תינוקות של בית רבן" כה סובלים בעשורים האחרונים.
מאת: בעז לביא 27/04/09 (16:47)

ולכן אני מצדיק את ליברמן ברמת תפיסת-העולם שלו ומצדד בו כשהוא שולח אותם   "להינפש בכול הרוחות" ו"מגלה" להם איזה סמרטוטים הם באמת.מצד שני "עת לצחוק ומאידך עת להתבדח" ואביגדור חייב לשמור קצת על 'פאסון' פוליטי, כי בסופו של דבר צריך גם השגים, ולא כול הזמן להיות צודק או צדיק(שכבר בימי התנ"ך נקבע שרע לו, ומדוע דרך רשעים צלחה), והשגים בפוליטיקה כידוע לא משיגים עם אמיתות אלא עם... "חצאי בדותות" (נקרא לזה) ובלועזית 'פוליטיקה', וגם בחוץ-לארץ הקרוב כמו מצרים,ירדן וסוריה.

 

אין ספק שישראל יוצאת מגדרה בכול מעשה אליו תלך על-מנת להצליח, בין אם בשלום מדובר ובין אם במלחמה

(וכבר כתבתי על-כך לעיל). הצד השני כזכור וכרגיל, בסופו של דבר צולע גם במלחמות וגם בשלום. אבל לדעתי הרבה יותר בשלום, ביישום הסכמים והנפשתם לפועל. אז כשאנחנו מתלהבים בהסכמי שלום עם מצרים וירדן, מגישים תוכניות, שתופי פעולה, תעלות ימים, ומכריחים את הצד השני בראס-בין-עינו להקים חממות 'אחדות' טכנולוגיות על הגבול, או לפתח הסכמי סחר עם סוחרי הנילוס, עושים שכנינו מאחורי גבנו חצי תפנית, דופקים איזו נחרת בוז (חצי נשמעת), מסלסלים בשפם ומסננים "פסררה עליק".

 

לקרוא להם "צונני שלום" יהיה בחזקת חצי ברכה. הם פשוט לא סובלים אותנו, וההתלהבות שלנו מגבירה עליהם את להט השנאה אז בינינו, אם כך, מה רע שיילכו לעשות הסכמים ב'כול הרוחות'. אבל אם להיות רגע רציניים, חייבים להודות על האמת,

 

הערבים , לדעתי, שונאים  את הפלסטינאים פי כמה וכמה מונים יותר מאשר אותנו. עובדה, הם כול הזמן מחממים אותם עלינו, כדי שתפרוץ עוד איזו איתפאד'ה- 3 (יותר פרקים מהארי פוטר) ואינשאללה, באמת אינשאללה, אולי כבר תחסל אותם ישראל אחת ולתמיד!! שיילכו לכול הרוחות הכלבים הפלסטינאים הללו יאמרו ראשי ערב, הגיע זמן שכבר נוכל לשבת על שני חלקי הישבן, בלי שנרגיש שיש לנו איזה "קוץ בתחת". ואנחנו כאן בארץ חייבים להבין שצריך להתחיל לדבר עם אבו-מאזן(עם או בלי "מדינה יהודית") רק בשביל לדפוק את מנהיגי ערב שכנינו האהובים  והזוממים ב"כול הרוחות" ובעצם "יילען-דין באבור אילי ג'בהום".

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
רק מי שמבין את הראש שלך יכול ליהנות
אביבית סתו 28.04.09 (11:45)