מס' צפיות - 280
דירוג ממוצע -
כול המדינה מוכנה להתגייס כנגד טירור פלסטיני,אבל מה שהורג אותנו-הינו טירור "מבית"
טירור שלנו,'כחול לבן' שכול כך מזכיר את זה של החמאס, ושכול כך "נחשב" ומצ'ואיסטי, רומנטי ובעיקר " נסלח", עם חיוך קל בזוית הפה וחצי "קריצה עמוקה".
מאת: בעז לביא 20/04/09 (14:08)

זה נשמע כול כך "קיקעאמון ", כשזה קורה בפרבר היותר אכסלוסיבי של תל-אביב, זה של ה"איכות חיים" וה"פרידמניות", וה"כאילו כזה" וה"מדלאאק". שם, איפא שכול שקית זבל המושלכת ל'קרפדת הגארביץ' ' שווה לפחות מאתיים דולר, והיכן שבין שתיים לארבע מי שפותח את הפה בעוצמה של מעל 0.003 דציבל "יורד לעשר", שם,  לפתע, ' רחמנא ליצלן ', מתפוצץ לו מטען אדיר נפץ מתחת לרכב מכובד, של אדם כול-כך אמיד וחמיד !? -   אה ???   לא נכון?!

 

 

 

וזה בא להסבירך, על אותו פסוק מקראי - שאיני זוכר את לשונו במלואה - אך בעיקרו: " פנה לגן, פגש בו הארי, ברח אל האחו, הכישו נחש, נס אל החורש, פגע בו הדוב"(בערך כך, כן?). היינו: לאיפוא שלא נלך, היכן שלא נסתתר, לאן שלא נפנה, תמיד "ישיגנו" איזה עב"מ "מתפוצץ", או אופנוען מרוצץ, או איזה בריון מנפץ עם אולר 'קופץ'.

 

                                                                 ***

 

בלשון פשוטה אני רוצה לומר, כי במישטרה כך נידמה לי, רוצים "להרדים" אותנו על התופעה,  היינו: דוקטרינת עוטף עזה והקסאמים (רע, מסוכן [קצת],מעצבן, מלחיץ, אבל ניתן לספיגה גם לאורך זמן). "עד שנטפל בכרישים"!  נוהגים קברניטיהם להרגיע.  זוכרים מה אמרו המרגלים ליהושע הבוס שלהם כשחזרו מ-"לתור את הארץ"? "ארץ אוכלת יושביה"! ולא טעו !

 

אבל גם אז כבר הייתה נהוגה מדיניות ה"טיוח(טיואח)' ואיכשהו, ה'מרגלים' לא נראו יותר עלי אדמות.

 

           

כששאלו את דיכטר (אז,כשרק הפך השר לבט"פ), במה הוא הולך לטפל בעדיפות אמר: "בפשיעה השוטפת, היומיומית" שפוגעת באיכות החיים קודם כול.   אחר-כך למרות הכול, המשיך בדרכו השגויה המוכרת מהשב"כ. כלומר, יש להשקיע יותר בחיסול הקברניטים(ראשי ה'משפחות' במקרה דנן), וכך יחוסל "הפיקוד העליון" ומאליו כלל הפשע בישראל(סיכול ממוקד כזכור לעיל). אני יכול להרגיעכם, גם בשב"כ וגם בפשע, על כול "בוס " (קאפו) שעבר מהעולם צמחו ישר שלושה בוסים חדשים, "חיילים"  של ה'בוס המנוח' לשעבר, שכול אחד מהם קבל בעבר אחריות על נושא אחר, ועל-פי דוקטרינת  ערפאת, כולם היו נאמנים עד מוות  לבוס, אבל מסוכסכים עמוקות בינם ושונאים עד אין קץ (שיטת הפרד ומשול אגב, מקורותיה באברהם אבינו).

 

 

ומה קרה כש'הולך' הבוס(מת/נכלא), צומחים  אותם שלושה 'בוסים' חדשים, מסוכסכים בינם לבין עצמם, שונאים עד מוות, מקנאים זה בזה ואלימים במיוחד(גם בתפישה, ואולי גם כי בקופסת המוח אצלם הם לא נהנו מתפוסה מלאה) ויש לנו לא מילחמה אחת אלא שלוש, תכפיל במספר ה'בוסים שהלכו'  ובשלוש, תקבל "מכסחת דשא" [ שום חפץ שנמצא תחת הרוטר הרצחני שלה לא נשאר שלם, גם אם אינו דשא !].

 

 

 ה מ ס ק נ ה ,  צריך ללכת הפוך ! (יעני מלמטה למעלה), חסל את ה"חיילים", ולא יהיה לבוסים עם מה להתלחם.

 

א ג ב , לשיטה זאת קוראים (לצורך הענין)   ד ו ק ט ר י נ ת -  ר ב י ן !  זוכרים את  "לשבור להם את הרגליים?" כך אכן עשה באינתפאד'ה  ה-1. הכניס עשרות פלוגות (יקר אך מאד מעשי) למרכזי הערים והפרעות עם אמצעים מתאימים, ותוך מספר חדשים "סגר את הענין" למעט חריגים. כלומר, נשארו 'בוסים', לא נשארו חיילים, ובוסים כאלה חשב רבין, צריך להשאיר בקבוצה קטנה ודוממת, ולנצלם אחר-כך ל"מטרות שלום" (נקרא לזה).

 

 

אני ממליץ לכן לשר אהרונוביץ, איש משטרה רב נסיון וחכם לקנות את השיטה. מעבר לקונסטלצייה אותה חידדתי בשיטה,

 

הנושא ישפיע מאד לטובה  ובתוך זמן קצר גם על איכות החיים של האזרח במדינה, שלא זכה ליותר מדי צ'ופרים בעשורים האחרונים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
בעקרון אהבתי, בסוף אתה תמיד קצת הורס.
אביבית סתו 21.04.09 (10:35)