מס' צפיות - 417
דירוג ממוצע -
גייס חמישי בועידת דרבן
מאת: kalligula 20/04/09 (00:31)

מחר תתכנס בשוויץ ועידת דרבן השנייה, אין מה לומר, העיתוי של אותו מפגש יממה לפני יום השואה אצלנו,רק מגביר את הצורך שלנו ביכולת עמידה, ע"מ שנוכל לשמר את קיומנו. כאשר המוטו שלנו צריך להיות "אם אין אני לי , מי לי" מהסיבה שלמדנו על בשרנו מה זה אומר להיות תלוי באחרים, או גרוע מכך לסמוך עליהם.

 

לפני מספר חודשים התפרסמה כתבה מאלפת על הביון הבריטי, ועל פיצוחן של התשדורות הנאציות בזמן מלחמת העולם השנייה, לבד מסיפור ההצלחה של הביון הבריטי, למדנו שבניגוד להצהרותיהם של הבריטים שהם לא ידעו על המתחולל בגרמניה ועל השמדת היהודים  אותו סיפור מוכיח שהם ידעו גם ידעו וע"מ לא לחשוף את יכולתם לפצח תשדורות נאציות, הם התעלמו ממה שהם ידעו ולמעשה הפקירו מליוני יהודים, שלא לדבר על אי רצונם שפליטים יברחו לארץ בזמן השואה מה שהופך אותם לטעמי כמשתפי פעולה.

 

גם ארה"ב הגדולה לא טמנה את ידה בצלחת, ועצם סגירת השערים ע"י רוזוולט נחרץ גורלם של מאות אלפי יהודים, הגדיל לעשות וספינות פליטים שזכו להגיע למימה של ארה"ב נאלצו לשוב על עקבותיהם לגורל ידוע מראש. אם נחבר את התנהלותן של פולנים,הונגרים,אוקראינים,ליטאים ועוד נגלה שברגע האמת תאוות בצע ואנטישמיות תהומית הפכה אותם למפלצות אדם לא פחות מהנאצים עצמם. ב2001 התכנסה בדרום אפריקה ועידה בינלאומית שהיתה אמורה לדון בסוגיות של גזענות,שנאת זרים,וחוסר סובלנות בפועל אותה ועידה הפכה להיות מסע שנאה כנגד ישראל כאילו היא היא אם כל חטאת ע"פ כדור הארץ, חלק מהדברים שדנו עליהם שם ישראל היא מדינת אפרטהייד ציונות היא גזענות ישראל היא מדינה כובשת ישראל מבצעת פשעי מלחמה,פשעים נגד האנושות,והשמדת עם.

 

ישראל נולדה בחטא כיוון שנוסדה ע"י טיהור אתני כלפי הערבים. החמור מכל אין שואה אחת !!! בסיכום אותה ועידה היתה קריאה להכריז על ישראל כמדינה גזענית שצריך לנתק את הקשרים איתה ובסיומה בעזרת לחץ מאסיבי של ישראל,ארה"ב, ואירופה הסיכום היה מתון יחסית. עברו רק 8 שנים ושוב מתכנסת ועידת דרבן 2, הפעם בשוויץ למרות השם ושוב ישראל מועמדת לעלות על המוקד ונשיא הכבוד של אותה ועידה הוא לא אחר מאחמניג'אד שקורא למחיקת ישראל מהמפה בדיוק ביום השואה. ארה"ב בראשותו של אובמה גמגמה עד הרגע האחרון בטרם הכריזה על אי השתתפות, קנדה,איטליה,  וישראל הודיעו שלא השתתפו כבר לפני מספר שבועות, היום הצטרפה הולנד ובנתיים מחכים לשאר מדינות אירופה שיחרימו  את הועידה ויהפכו אותה לועידה קיקיונית ולא רלוונטית.

 

מסתבר לישראל תהיה בכל זאת נציגות "מכובדת" בועידה למרות מסע שתדלנות מטורף שנמשך חודשים למנוע את מדינות המערב מלהשתתף, בדמותו של לא אחר מח"כ ג'אמל זחאלקה מבל"ד שאמור לשאת נאום על " הגזענות הישראלית"  ולהוסיף שמן למדורה שגם כך להבותיה מלחכות את השמים, נאום שיהיה אחרי נאומו של אחמניג'אד, ואף להשתתף בהפגנה אנטי ישראלית שתתקיים מחר לפני הכינוס. אחרי כן ערביי ישראל לא מבינים מדוע אנחנו הישראלים רואים בהם גייס חמישי.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
במובן אחד זחאלקה "צודק"
י. שמעוני 20.04.09 (10:51)