מס' צפיות - 607
דירוג ממוצע -
פירגון ישיר
יותר מדי נשמע בתקשורת על ה"בזבוז" הגדול של מופע הפתיחה של חגיגות המאה של העיר תל אביב.
מאת: zvidoc 05/04/09 (18:21)

להיות במרכז הרחבה של כיכר רבין ולא ע"מ לעשות נוכחות בעצרת זיכרון, אלא כדי להיות מעורב ומופתע לטובה מאיכות יוצאת מהכלל של אירוע הפתיחה לחגיגות המאה של העיר תל אביב.

 

אפשר לומר, אירוע מושלם, החל מהסדרי התנועה , דרך אמצעי הביטחון ועד הפרט האחרון של בימוי המופע המורכב והמכובד אשר נתנה העיר תל אביב לתושביה ואורחיה.

 

 

 

כן, פשוטו של דבר , מושלם!  התחלה עם תפאורה מבטיחה הפתעות , המתנה לחשיכה יחד עם עם-רב של צעירים , ותיקים, זקנים , ילדים , משפחות עם ובלי ילדים, רווקים ורווקות כיאה לעיר הגדולה. המשך עם התזמורת בפילהרמונית בניצוחו של זובין מטה,מספר מטרים לא מבוטל מעל הקהל , בתוך מעין קונכייה מעוררת רושם רב. ובהדרגה מעבר מקלאסי קל לשירי ארץ ישראל, ועד רוק ומטאל כבד ,. וכל זאת מלווה במופע מורכב ומתואם היטב של רקדנים, אקרובטים , ניצבים מכל סוג המזכירים את עברה של העיר , תוך שימוש חכם במסכי ענק ושירה על גגות העיר סימולטנית עם הבמה המרכזית.

 

אז מה יש להם לנרגנים, אשר לא הבינו כי תפקידה של עיר , עיירה או כפר זה לתת לאזרח קצת נחת ושימחה , יש לכך תקציבים ייעודיים, כן , גם בימי משבר. כך נהוג בעולם כולו וזה נקרא- החזר תמורה לאגרה- כן למיסים ולאגרות יש גם תפקיד למלא את חללי התרבות והלוואי ובכל עיר ומקום יחגגו גם דברים אחרים מחוץ לאיזה סטנדרט מטריד של שמחות תורה וימי עצמאות. ויבכו הנרגנים וירינו המרננים.

 

ולהשיב את גלעד שליט לביתו ומיד!!

 

צילום-ZVIDOC

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר