מס' צפיות - 366
דירוג ממוצע -
סרבנים במימון הטרור
מאת: kalligula 26/03/09 (23:27)

היום התפרסמה ידיעה שהוציאה אותי מהדעת, אותה ידיעה מוכיחה שכנראה אין לנו עתיד כאן באזור, ויותר מכך הוכיחה כמה אנחנו תלושים מהמציאות ובעיקר מהקרקע, כתבתי כבר מספר פעמים שלצערי לא נזכה לחגוג יובל 100 למדינת ישראל, אבל הלוואי שאתבדה.

 

אין ספק שאנחנו חיים באזור בעייתי, אולי הבעייתי בעולם, גם אין ספק כך אני מקווה שרצון כולם הוא להגיע למנוחה והנחלה ולחיות בשקט ושלום ולהסב את מרבית המשאבים לטובת מחקר ופיתוח ובעיקר לצרכיה של החברה, אבל מה לעשות אנחנו חיים כאן ועד שלא יקבלו אותנו בסביבה המנוכרת הזו ורווית השנאה, נצטרך להשקיע משאבים בצבא ובבטחון ופחות בענינים חברתיים.

 

לי אישית אין בעיה שיש אנשים שמכריזים על עצמם כפצפיסטים ולא מסוגלים להתמודד עם אחזקת נשק וכיו"ב, זה בסדר גמור מבחינתי ואני מקבל זאת בהבנה וללא בעיות, בכל חברה יש אחוז כזה וצריך לקבל אותו ולהבין את קשייו ואי יכולתו.

 

מאידך אני לא יכול להבין כאלה שהופכים זאת לאידיאולוגיה, ומוכנים לצאת למסע צלב כדי לקדם את משנתם ובכך לגרום נזק למדינה בה הם חיים.

 

אני מדבר היום על כל אותם סרבני "מצפון" שכתבו בזמנו את מכתב השמיניסטים 2008, עוד טרנד אופנתי שכבר לא עושה רושם על אף אחד ,אבל משום מה מקבל תהודה תקשורתית כאילו מדובר באיזו ידיעה מרעישה.

 

אותם שמיניסטים שכתבו שהם לא מוכנים להתגייס לצבא של כיבוש ומעשי רצח ועוולה בפלשתינאים,והגיעו לבקו"ם והכריזו על אי נכונותם לשרת בצבא ונשלחו לכלא, מרביתם קיבלו פטור משירות בצה"ל באמתלות שונות כמו פרופיל 21, בעיות רפואיות ועוד המצאות.

 

תראו אין לי בעיה ששיחררו אותם, ולדעתי צריך לשחרר אותם ומצידי שילכו לכל הרוחות, יש לי בעייה אם העובדה שאותם צעירים הופכים את הענין לאידיאולוגיה מסתובבים בתיכונים ברחבי הארץ, ומכפישים את כלל חיילי צה"ל ומוציאים דיבה בהאשמות שונות ומשונות של רצח טמעשי עוולה, יש לי בעייה כפולה ומכופלת מאותם צעירים שהצהירו שאת כספי המשכורת הצבאית שהם קיבלו בחודשים הספורים מצה"ל, הם מתכוונים להעביר לרצועת עזה בעבור שיקום ההריסות שצה"ל גרם.

 

הלוא כולנו יודעים מי מנהל את עזה, אותה חבורת טרוריסטים שהפגיזו את שדרות ועוטף עזה במשך 8 שנים, ומחזיקים בגלעד שליט ללא תנאים מינימלים, ואותם צעירים מעבירים כספים שקיבלו מהמדינה לאותם טרוריסטים.

 

נכון לא מדובר בסכומי עתק, אלא במאות בודדות של שקלים אבל העיקרון הוא זה שמקומם,כי הכספים האלה יצטרפו לכספים שמוזרמים מאיראן ואל קעיידה לרכישת עוד טילים ועוד נשקים ותחמושת, שעלולים לפגוע בי בכם או בכל אזרח אחר במדינה הזו, שכל אשמתו שהוא יהודי וישראלי.

 

היכן היו כל אותם סרבנים בשנות ההפגזה על שדרות? ביקרתם שם בכלל? ביקרתם את הפצועים? משפחות ההרוגים? בבתים ההרוסים?אתם מסוגלים להסתכל להוריו של גלעד שליט בעיניים ולומר שלמרות זאת אתם מעבירים את כספכם לעזה?עזבתם את גוש דן בכלל? אתם מכירים משהו מעבר לגוש דן?

 

אסיים בנימה אופטימית שהנוער בישראל בכל זאת מפוכח יותר,ואתן לו את הקרדיט שלא יולך שולל אחרי אותם תמהוניים שמשחירים את חיילי צה"ל ומאשימים אותם בהאשמות כזב, והולכים שולל אחרי אותה קבוצת עוכרי ישראל.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
גם ה"חמאס" התחיל כ"חבורת תמהונים"
בעז לביא 30.03.09 (17:45)