מס' צפיות - 355
דירוג ממוצע -
טיפול נוקשה בפדופילים
כאשר מדינה מתעלמת מבעיות קיומיות כמו למשל הימצאות פדופילים בשטחה היא בוגדת באמונם של אזרחיה.
מאת: רועי אורן 22/03/09 (22:50)

פדופיליה מוגדרת כהפרעה בעוררות המינית אצל מבוגרים המתאפיינת  במשיכה מינית עיקרית או בלעדית לילדים או לבני נוער צעירים. פדופילים קיימים בכל העולם וברוב מדינות מיידעים את תושבי האזור בנוגע להימצאות הפדופיל ובכך יכולים התושבים לנקוט באמצעי הגנה .

 

בישראל לעומת זאת אין בחוק שום התייחסות למושג "פדופיליה" ולכן לא מיידעים את תושבי הערים בנוגע להימצאות פדופילים באזורם. התהליך עובד כך: הפדופיל מטריד ילד, המשטרה עוצרת אותו , הוא יושב מספר שנים מועט בכלא ,משתחרר וחוזר לסורו וחוזר חלילה .

 

המדינה אינה מטפלת בו לא תרופתית ולא נפשית וכן כאמור היא לא מיידעת את תושבי אותו אזור בדבר הימצאות הפדופיל בשטחם ובכך המדינה חוטאת פעמיים בפני אזרחיה שצריכים להוקיע אותה על כך.

 

למשל: האחים שלומי ואורן קורידו הינם פדופילים מורשעים . הם הטרידו ילדים בשכונת התקווה אח"כ עברו לצפון ת"א, נעצרו שוחררו וחזרו לסורם. בשבוע האחרון עברו צמד האחים לחיפה אך משטרת ת"א לא טרחה בכלל ליידע את משטרת חיפה בדבר מסוכנותם של השניים . ולכן זה לא פלא שהם נתפסו מטרידים שני ילדים בבייתם . בימים אלו מתנהל משפטם .

 

הגיע הזמן שהמדינה תיקח אחריות על אזרחיה ותממן טיפול תרופתי לפדופילים אלו וכן תפקח עליהם כאשר הם יוצאים מהכלא. כך ניתן למנוע סבלם של ילדים נוספים.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר