מס' צפיות - 696
דירוג ממוצע -
אסירים בטחוניים קיבלו תנאי לוקסוס
למה הרוצחים הנתעבים של החמאס נהנים מביקורי משפחות ...
מאת: יובל בן-יעקב 18/03/09 (23:51)

מה הפלא שהחמאס לא מתרגש ולא ממהר להוציא את אסיריו מהכלא הישראלי, כשהם מקבלים תנאי לוקסוס ביחס לפשעים שביצעו נגד ישראלים: רדיו וטלויזיה בתאים, טלפונים ניידים - פלאפונים, עיתונים בעברית ובערבית, מקבלים ביקורים מארגוני זכויות אדם - אמנסטי, צלב אדום, בצלם, עדלא והכי מעצבן ומרטיט - ביקורים של המשפחה, מקלחות חמות, תעודת בגרות, לימודים באוניברסיטה פתוחה. מי איש השב"כ או שרותי השב"ס שאיפשר תנאים כאלה מופלגים לאסירים עם דם רב על הידיים, רוצחים או כאלו שתכננו פיגועים קשים שהסבו עשרות הרוגים ופצועים.

 

לדעתי צריך היה להקים ועדת חקירה שתבדוק מי אפשר להם תנאי לוקסוס כאלה שאין בשום בית כלא בעולם , ובטוחני שבאף כלא בעולם לא היו מאפשרים לרוצחים מסוגם להינות מתנאים כאלו. אם נפסיק את התנאים האלה שהם מעבר לאחזקת אסיר מינימאלית בבתי כלא אחרים בעולם - אין לאף אחד זכות למחות על הפסקת תנאיהם של האסירים בעוד שחטוף ישראלי אינו זוכה לשליש מהתנאים האלו.

 

אם יבוא אלינו איזה ארגון זכויות אדם ויטען שאנו לא רשאים להפסיק להם תנאים אלו - נהיה חייבים לאמר לו בגובה העיניים -  שכל זמן שחייל ישראלי שלנו , גלעד שליט אינו זוכה לביקורים של הצלב האדום או ארגון אחר אצל החמאס - הם לא יזכו יותר לאף תנאי מעבר לתנאים להם זוכה גלעד שליט.   אני מאוד שמח שדניאל פרידמן, שר המשפטים עומד בראש הועדה לבדיקת

הכותב הוא חבר קיבוץ מעין-צבי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר