מס' צפיות - 362
דירוג ממוצע -
מי המופקר כאן?
מאת: kalligula 18/03/09 (22:57)

אין לי מילים. אני כועס ,ממורמר ואף רותח מזעם, ואין מילים שיכולות לתאר את התחושה ומה שאני מרגיש כעת.

 

קודם כל כחייל בצה"ל (אמנם במילואים) אבל עדין חייל שמתייצב בכל פעם שאני נקרא לדגל. תחת ממשלת ישראל הנוכחית זו היוצאת של אולמרט, מעבר לאימונים השיגרתיים, ומעבר לתעסוקה המבצעית, נקראתי פעמיים לדגל בצו שמונה, הן למלחמת לבנון השנייה, והן למבצע "עופרת יצוקה" בעזה. בשני המקרים הללו לא היה בליבי ספק, על נחיצותם של אותן קריאות, כי בשני המקרים היינו אמורים להפסיק ירי טילים על ישראל, ובשני המקרים חיילים חטופים שנמקים בשביים מרחפים ממעל, ויותר מהכל היה הרצון להביא לשחרורם והחזרתם הביתה.

 

בשני המקרים כשלנו!!!

 

אמנם אנחנו כחיילים בצענו את המוטל עלינו, ללא שאלות וללא פקפוק, אבל מאידך ממשלת ישראל, זו ששלחה אותנו למבצעים אלה, גמגמה, לא היתה ברורה,לא נחושה, ולא כ"כ ידעה מה מטרותיהם של אותה פעילות צבאית מאסיבית. והחמור מכך החיילים השבויים, לא היו בכלל חלק ממטרותיה, והיא הפקירה אותם. מה שהעצים את תחושת התסכול והכעס של כל חייל שהיה באחת מפעילויות אלה.

 

אחד הדברים הנוראיים ביותר , זה לא לקחת אחריות למעשייך!!!

 

ממשלת ישראל הנוכחית שב"משמרתה" נחטף החייל גלעד שליט, ונחטפו רגב וגולדוואסר ז"ל, שיצעו לבצע את משימותיהם תחת פיקודם של שר הבטחון, ראש הממשלה,וממשלת ישראל יצאו לפעילותם כאשר היה ברור להם ששולחיהם הם האחראים גם לחזרתם הביתה בשלום, כפי שכל לובש מדים חושב וכפי שהיה כאן מיום הקמתה של מדינת ישראל, מה שמתחיל להתעמעם בשנים האחרונות .

 

זה התחיל עם הפקרתו של רון ארד, הפקרתו למוות של מדחת יוסוף בקבר יוסף ע"י אהוד ברק,הפקרתם של חטופי הר דב, גם בימיו העליזים של ברק, ששבו בארונות בימי שרון, המשיך בגלעד שליט והחיילים רגב וגולדוואסר ז"ל בימיו של אולמרט, בכלל הראה שקורים לנו דברים "טובים" תחת ה"אהודים".

 

היום הגדיל לעשות ראש הממשלה אהוד אולמרט ואנשיו בקהילת המודיעין שע"מ לחפות על כשלונם, הם החליטו לזרוק האשמות על כל העולם ואשתו והחמור מכך שהם מאשימים במרומז את משפחתו של גלעד שליט שהיא היא זו שהביאה לכשלון השיחות עם החמאס וטירפדה את שחרור בנם!!!

 

אתם מאמינים?

 

משפחת שליט והתקשורת בישראל טירפדו את שחרור גלעד שליט בהתנהלותם המופקרת בימים האחרונים, ואם זה לא מספיק ראש הממשלה זורק את האשמה גם על שר הבטחון שלו, ורומז שבגלל חוסר אחריותו שלו הוא נאלץ למדר אותו ולנהל את הענינים בעצמו.

 

היכן ציפי ליבני שרת החוץ? זו שרואה עצמה כראוייה לראשות הממשלה, מישהו שמע אותה? מה עשתה? במה תרמה? שחוץ מאגו נפוח התבררה כבלון ותו לוא. את שותפה מלאה למחדל בדיוק כמו אולמרט, טיפה לא פחות.

 

היכן שר התחבורה שאול מופז שרואה את עצמו כמועמד לראשות הממשלה, רמטכ"ל לשעבר,היכן פואד, וילנאי,גדעון עזרא,דיכטר,ועוד גנרלים כאלה ואחרים, אנשים שהיו קצינים בכירים לשעבר שהובילו חיילים? אתם כולכם שותפים למחדל.

משפחת שליט זו המשפחה הכי אצילה שיכולתם לבקש בסיטואציה הזו, לבוא ולהאשים אותם במחדל זו בושה וחרפה ואין מילים לתאר את תחושת הגועל שאתם מעוררים בי ואני מאמין שבעוד אלפי אזרחים.

 

נכשלתם כולכם, דמם של רגב וגולדוואסר ז"ל על ראשכם, כולל הרוגי מלחמת לבנון השנייה, נפגעי הטילים בעוטף עזה, הרוגי ופצועי מבצע עופרת יצוקה, והחייל גלעד שליט שנמק בכלאו 1000 ימים!!!

 

במילה אחת אסכם, אתם כולכם מוגי לב!!!

 

לגלגל את האשמה על משפחתו, זה שפל המדרגה, יותר נמוך מזה אי אפשר לרדת.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר