מס' צפיות - 332
דירוג ממוצע -
רשמי עולם- מדור החוץ של רועי אורן
פינת החוץ של רועי אורן והפעם: אונס מזעזע באוסטריה, ביטוח לשון ב-10 מיליון דולר, הלוויה עצמית, ומחסור בוויסקי - התכוננו.
מאת: רועי אורן 17/03/09 (23:48)

1: באוסטריה החל משפטו של יוזף פריצל אשר מואשם בכלך שכלא את בתו אליזבת במרתף אנס אותה וכתוצאה מכך היא נכנסה להריון וילדה שבעה ילדים כאשר אחת מהבנות מתה  בלידה . פריצל הודה במעשי האונס אך סירב להודות בכליאתה של בתו אליזבת ובהחזקתה שם המשפט נמשך בימים אלו.

 

2: ג'ון וורלביס הוא נהג מונית אשר חיפש אחר נשים העלה אותם למונית ,לקח אותם לבילויים בעיר ושם להם את "סם האונס" במשקה ולאחר מכן בעודן מטושטשות אנס אותן . השבוע החל משפטו של וורלביס אשר אם יורשע צפוי להכנס לכלא לתקופת זמן ארוכה.

 

3: טועם הקפה של רשת "קוסטה קופי"  ג'נארו פליציה ביטח את לשונו בעשרה מיליון דולר  למקרה שהוא לא יוכל להינות מכוס קפה  הוא לפחות יוכל לקבל פיצוי הולם האיש אחראי לטעמן של 108 מיליון כוסות קפה הנמכרות ברשת "קוסטה קופי" באנגליה מידי שנה, הוא טועם ומדרג כ5000 תערובות שונות של קפה , וחייב לשמור על בלוטות הטעם שלו .

 

4:קשישה בעיר ויניפג שבקנדה חוותה לאחרונה פריצה יוצאת דופן לביתה. אתל גראנדל בת ה-88 התעוררה בשעה 3:30 לפנות בוקר לקול רעשים בחזית ביתה . כאשר קמה בבהלה לבדוק את המתרחש הבחינה שמישהו פורץ אל ביתה  . השודד אשר לא גנב כלום נכנס לאחד החדרים ושכב לישון. גראנדל התעשתה צלצלה למשטרה אשר עצרה את הפורץ הישן ועכשיו הוא עומד למשפט.

 

5: מאריין וויינצ'ו בן ה-73 מהכפר דראנסטרה בדרום רומניה החליט לארגן לעצמו הלוויה פרטית . הוא הזמין את קרובי משפחתו ושאר תושבי הכפר לטקס הפרידה. הוא צעד לבית הקברות המקומי ושם נשא הכומר תפילת אשכבה לזכרו.

כאשר נשאל מדוע עשה זאת?: השיב לא רציתי שמשפחתי תעשה זאת.

 

6: בקרוב צפוי להיות מחסור בוויסקי . למה? מכיוון שהסינים אשר נחשבים לחובבי אלכוהול מושבעים יכולים לרכוש בקבוקי וויסקי שנחשב כאחד מהמשקאות החריפים הפופולאריים בסין. למעשה שוק הוויסקי הסיני גלגל בשנה שעברה קרוב ל200 מיליון דולר וגדל מדי שנה בקצב קבוע של כשלושים אחוז .

 

טור זה יוצא לחופשה קרובה ניתן לשלוח הצעות רעיונות , תגובות בדף שלי.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר