מס' צפיות - 230
דירוג ממוצע -
לא השבי של גלעד הורס את משפחתו, אלא כול ה'לוביס' וקבוצות ה'למען'
הם שיוצרים צפיות אצל האם והאב, דוחפים אותם להפגין, מבטיחים להם שלחץ מניב תוצאות,חופרים להם, ובסוף כשיש שם איזה 'משברון'נוצר מפח נפש להורים.
מאת: בעז לביא 17/03/09 (17:55)

עזבו את הורי גלעד שליט בשקט !  תנו להם מרחב אויר ופעולה כפי יכולתם וחוסו על לבם !

ההורים הללו חייבים לנוח, חייבים קצת שקט נפשי על-מנת לאפשר לעצמם לתכנן אג'נדה מתאימה בזמנם החופשי.

 

הפעילות הלוביסטית למען שליט מזכירה לי שתיית יין. כול עוד זה במידה ,זה טעים  ואיכותי, אבל ברגע שאתה מגזים, זה מתעל אותך לשיכרון, חוסר שליטה ונזק גופני, מוחי מוכח.

 

[בכלל אני חושב, שפעולות אמוציונאליות משיגות על-פי-רב תוצאות הפוכות מהמתוכנן ונהנות מאותה תופעה שאקרא לה לצורך הענין: 'כדור-מפולת-השלג'. יש רעיון שסוחף עמו קבוצת אנשים, שמתחילים לפעול על פיו ולסחוף עוד כמה קבוצות אנשים שחוברות להן יחדיו ויוצרות "מרחב סחף" רחב ממדים, ועכשיו גם כמה בכירי ממשל נלכדים בתוכו, ושולחים יד לאחוז (במי אם לא) ראש-הממשלה, שיחזיק בהם על-מנת שלא יסחפו הלאה לתהום, אבל הוא רק אחד והם כמה, אז גם הוא מועד ונגרר למישור הסחף, ומתחיל להאמין שזה הכיוון, וה"עדלאידע" הזאת נסחפת בעוצמה וגוררת "מפולת שלגים" מונומנטלית שזונקת במדרון בעוצמה, עד שהיא קוברת כול מה שניקרה בדרכה ולא נודע כי בא אל קרבה ולך "תציל את הטובעים ותחזיר את הר השלג חזרה לפיסגתו ?!]

 

אחר-כך באות ה"כותרות" שמספרות על מפח הנפש של הורי גלעד, וכולם שבורים ומיואשים, כשבסך-הכול, יתכן ומדובר כאן באיזה שהוא תרגיל עוקץ, ומחר בכלל יסגר הסכם. אז אולי בסופו של דבר כול עכבה לטובה, וצועקים שם מאחור,  י ש !!!! אבל הנזק הגופני להורים נוצר רק מעצם המטמורפוזה.

 

קבוצות יקרות, לוביסטים למען, ידידי משפחה, שרים יועצים ו"נועצים", תנו לנועם ואביבה שליט "לנשום" ו"שבו בנים הביתה בשלום" !

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
תמיד טוב שמשהו לצידך בזמנים קשים
י.ימיני 18.03.09 (13:06)