מס' צפיות - 265
דירוג ממוצע -
כבר 60 שנה שהם "רוצים בכוח" ואנחנו מסרבים מסורתית!
אז הם חוטפים, והם מוציאים להורג שוטרים תמימים, והם סוחטים "מחיר בכ"א" עבור פיסת נייר של חטוף, ועוד מעט הם ידברו גם עם אובמה. ואנחנו נמשיך לשיר: "מה אעשה?"..."עם כול הכעס הזה?"
מאת: בעז לביא 16/03/09 (18:39)

סבא שלי אומר: "אם מגרד לך בגב כף-הרגל, בתוך הנעל, וקשה לך להגיע עם היד, תן מכת דריכה עם הנעל של הרגל השניה, אז אולי יכאב קצת, אבל הגירוד ילך". ככה אנחנו עושים כבר 60 שנה! הם "מדגרדים" לנו ברגל, אנחנו בועטים עם הרגל השניה, הגירוד הולך, אבל הכאב והסימן הכחול נשארים וחוזר חלילה.

 

ראו, אני לא מעוניין לשוב ולחפור כאן עם סיפורי אווילותו של העם הפלסטיני, שעדיין רודף אחרי "רכבת העמק" שפספס עת חנתה ב'תחנת חיפה', היא נוסעת במהירות של צב, אבל ה"עם הזה" ימשיך להחמיץ אותה.

 

אני מדבר על-כך שהעם הזה, עם בדיוק שתיים וחצי חוליות טירור ממשיך לנצח אותנו במלחמה ואנחנו 'יהודים גאונים' לא לומדים !

 

הוא רק צריך חטוף אחד והוא מערבל לנו את השכל. מיטב מנהיגינו רצים ושבים אצל חוסני מובראק "אהובנו", לדיון כמה מחבלים נשלם לחמאס ש"מפליץ" מרוב עונג, וכאן ממשיכות רקטות לפול בעוטף עזה ואשקלון וחצי מליון תושבים שואלים עצמם לאן???

 

הם לא צריכים מילחמות ה"שניים וחצי"  חמאס האלה, הם צריכים חטוף אחד והם לוקחים את המילחמה בהליכה  נקודה!

ראו איזה פיגוע דפקו לנו אתמול. דבר אתם על נורמליזציה בשטחים (פת"ח כן?!), תוריד מחסומים "להקל מעליהם מעמסה", והם כבר יתקעו לך איזה פיגוע מתוחכם של מוגי לב תחת השם "ניצי עימאד מורנייה"(עאלק). פת"ח 'מסריח' סונים נטו! , מורנייה שיעי, (כמו לאכול בשר בחלב) והם 'עושים נקמות' כי הם לא מסוגלים להתרגל לעובדה שהמילחמה ניגמרה, והם חייבים "לדפוק צרור" בציונים, זה כמו בגנים,  כמו סיפור ה"צפרדע והעקרב" (עם כוחו של הרגל).

 

והאוכלסייה הפלסטינית ה"תמימה", כול כך תמימה, עד שבמשך הזמן שבדילעיל היא מצליחה לאחוז במקל משני צידיו, שיא גינס. (יעני, אוכלת מהגזר וגם מכה את הגנן).

 

ואנחנו, דנים עם אירגוני הטירור הללו יותר טוב ויסודי מאשר עם ממשלות, א נ ו מ ל י ה! עם ראש השב"כ וראש הממשלה ושליח מיוחד, ומלקקים להם היטב היטב ב"פופו" עד שלא יזדקקו שנה לנייר טואלט.

 

כאב לי הלב לזכור את שאמר הרמטכ"ל  ערב כניסתו לתפקיד: "במילחמה הבאה ידעו באופן ברור מי ניצח!"אני מכיר אותו, הוא התכוון לכך במליון אחוז. במציאות אנחנו עדיין מנהלים קבוצות דיון בשאלה הזאת לאור השגי המילחמה האחרונה, ועוד יש לנו "פנים" לדון ב-" מי יכסה את העלויות".

 

קוראים יקרים! אישית, אני נגד פולחן חטופים ושבויים! עם כול הצער  שבדבר, הנער(שליט) עדיין בחיים, ואסור שיהווה "קלף איסטרטגי" כנגד מדינת ישראל ! אחרת "הם לא ישחררו לנו את ה'ביצים' שכבר מזמן תפסו לנו" ויעשו לנו "אחיזה איסטרטגית". בל נשכח, שיש מונח מאד מעשי  שנקרא:- מ ש פ ט    ש ד ה , הוא עדיין קיים בחוק הצבאי וישמח לשרת אותנו כנגד כול סיגנון של פויילע שטיק על-חשבון גלעד שליט! ועדיף שיגידו עלינו בעולם "הם לא נחמדים" מאשר שנהיה נחמדים

 

ובכול זאת יגידו.  חברה, שיהיה לכם ברור, הפלסטינים עדיין מאמינים שהם יכולים לחסל את ציון פור גאד סק, ואנחנו משמרים להם את האמונה  !!!

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מרוב "חריף באוכל",לעיתים אין טעם לתבשיל
סמי קורקוס 17.03.09 (10:31)
2.
תודה רבה, ושוב, ' בעדינות עם הכותרות' ל"ת
בעז לביא 17.03.09 (17:06)