מס' צפיות - 344
דירוג ממוצע -
"רשמי עולם" - מדור החוץ של רועי אורן
טבח בילדים גרמניה ובבני משפחה באלבמה, שוד חנות לאביזרי מין, הצעת נישואין עם אקדח (צעצוע) ועוד. פינת החוץ של רועי אורן.
מאת: רועי אורן 11/03/09 (22:44)

1: בעיירה ווידבן שליד העיר שטוגרט בגרמניה נער בן 17 לבוש שחורים נכנס לחטיבת הבייניים בה למד והחל לירות לכל עבר. מהירי נפגעו 10 אנשים ועוד רבים נפצעו. לאחר מכן נכנס הנער לתוך רכב גנוב והחל לנוס מהמקום ,שוטרים שרדפו אחריו החלו בקרב יריות שבסיומו נהרג הנער התוקף. איש אינו יודע מה היו מניעי הנער ולמה ביצע את מעשה הטבח הנוכחי.

 

2: במדינת אלבמה בארה"ב אדם מוש ברובה חיסל תשעה בני אדם שחלקם היו קרובי משפחתו. מייקל מקלנדון החל את מסע ההרג בעיירה קינסטון שם שרף את בית אמו אשר מתה כתוצאה משריפה זו. בהמשך המשיך מקלנדון למחוז ז'נבה בה רצח חמישה אנשים. לאחר שניהלו אחריו מרף הגיע מקלנדון למפעל בו עבד ושם התאבד.

 

3: בעיר הנופש יאלטה שבחצי האי קרים צעיר בן 21 החליט לשדוד חנות לאביזרי מין. חבריו טענו שמדובר בבחור אשר היו לו בעיות מין חמורות עם בחורה שהכיר ואלו החמירו על רקע המשבר הכלכלי. כתוצאה מהגניבה הוא ניסה לשפר את הקשר הזוגי עם חברתו.

 

4: ואל ורוי וורתינגטון הם בני-זוג מאנגליה שרצו לחגוג את יום הנישואים ה25 שלהם במסיבה בבר המקומי, אך הם לא האמינו מה יהיה התוצאות על ההחלטה האומללה לבקש מהאורחים לבוא עם אקדח צעצוע. אחרי שבני הזוג חידשו את נדריהם הגיעה המשטרה לאחר שהוזעקה ע"י אזרח ששמע רעש של כלי נשק. כאשר הגיעה המשטרה נאלצו בני הזוג להסביר שמדובר באירוע היתולי ושהאקדחים הינם אקדחי צעצוע. המשטרה עזבה את המקום.

 

5: ליאופולד מוניקאזי הוא מהגר בן 59 מרואנדה אשר לימד צרפתית במכללת ג'וצ'ר בחודש שעבר השעו אותו מנהלי המכללה בטענה שהשתתף בטבח של בני הטוטסי ע"י בני ההוטו. אם יואשם הוא צפוי להיות מגורש לרואנדה.

 

6: ונסיים בפינת השודד האוויל שבה דייויד המפטון נכנס לתחנת דלק בפלורידה בשעה שלוש וחצי לפנות בוקר. הוא יצא ממכוניתו ושלף סכין בה איים על עובד התחנה שייתן לו את כספו ונמלט מהמקום. שוטרים שהוזעקו לתחנת הדלק יצאו למרדף אחר השודד זמן קצר לאחר מכן נתפסה המכונית ובה המפטון עצמו. לאחר הגשת כתב אישום הוא שוחרר בערבות.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר