מס' צפיות - 267
דירוג ממוצע -
הגשת כתב אישום נגד קצב - צעד נכון
ההחלטה להעמיד לדין את קצב היא מבורכת והגיע הזמן שבית המשפט יחליט בנושא הזה אחת ולתמיד ונשים לזה סוף. אין ספק שהפרקליטות, בתמימותה או שלא בתמימותה פישלה כאן בגדול כשהסכימה ללכת על עסקת טיעון שהתפוצצה לה בפרצוף.
מאת: אודי פוזיס 09/03/09 (10:35)

כיוון שכבר כתבתי על הנושא כל כך הרבה פעמים, עכשיו כשכבר סוף סוף החליטה הפרקליטות להעמיד את קצב לדין אני לא יכול להתעלם מכך.

 

אז קודם כל אני רוצה כמובן להגיד שזאת החלטה מבורכת ושהגיע הזמן שבית המשפט יחליט בנושא הזה אחת ולתמיד ונשים לזה סוף. אין ספק שהפרקליטות, בתמימותה או שלא בתמימותה פישלה כאן בגדול כשהסכימה ללכת על עסקת טיעון שהתפוצצה לה בפרצוף. אני לא בקיא בעינייני משפט אבל יכול להיות שזה היה תרגיל מוצלח של פרקליטי קצב שהתוצאה שלו יצרה מוקש די גדול בפתחה של הפרקליטות. הדסקרסיטציה של המתלוננת הראשית, א' ממשרד התיירות. מה שנקרא עבדו על הפרקליטות בעיניים ועכשיו לך תוכיח שהיא כן אמינה.

 

וזה על מנת להראות שכל מערכת המשפט לא מבוססת דווקא על צדק, אלא על מי יותר מניפולטיבי עם המידע שיש.

 

ולמרות כל זאת, אני חושב שהנושא הזה חייב להגיע לבית משפט ולבוא להכרעה. אני רק מקווה שהפעם גם הפרקליטות תתחכם ולמרות שחל חוק התיישנות על חלק מהמקרים, ולמרות שאני לא יודע מה קורה עם העדות והתלונה של א' מבית הנשיא, עליהם להביא את כל הנשים האלה לתת עדות, וזאת בעיקר על מנת להוכיח דפוס התנהגות. הרי חוק התיישנות או לא, לא יתכן שלכל הנשים האלה המציאו את אותו הסיפור בדיוק....

הכותב הוא אודי פוזיס

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר