מס' צפיות - 277
דירוג ממוצע -
פרשת משה קצב
מאת: אודי פוזיס 05/03/09 (14:03)

אחרי שהתבטאתי כל כך הרבה פעמים מעל במה זו על הנושא השערורייתי של משה קצב, שמחתי לקרוא היום ב-ynet שכנראה סוף סוף הגיעו להחלטה בקשר להגשת כתב אישום, וההחלטה היא חיובית, כלומר להגיש כתב אישום נגד משה קצב בגין עבירות מין חמורות.

 

אז קודם כל ניתן לברך על כך שאחרי כל המחדלים בפרשה הזאת, הפרקליטות עשתה צעד בכיוון הנכון. כמובן שאף אחד מאיתנו לא תמים לחשוב שהנה הגענו לפתרון. הרי ראינו, כמו בפרשת רמדיה שאליה התייחסתי אתמול שגם כשיש כתב אישום משפטים כאלה עלולים לקחת שנים עד שהם מגיעים לכדי הכרעה. הרי כבר עברו יותר מ-3 שנים מאז התפוצצה הפרשה, ועדיין לא באמת הוחלט האם להגיש כתב אישום. שלוש שנים וחצי לוקח למערכת החוק והמשפט בישראל (וזה עוד אחרי שורה של מחדלים) להגיע להחלטה מה לעשות במקרים של עבירה על החוק, במיוחד כשמדובר באישי ציבור או בגופים חזקים.

 

למיטב הבנתי כתב האישום יוגש על בסיס א' ממשרד התיירות. או.קיי., אבל אני אומר שיש חשיבות לעדויות של נשים אחרות שעברו את אותה מסכת יסורים עם האיש הפתאטי הזה ומשום איזה חוק טפשי חלה על המקרה שלהם התיישנות, וזאת על מנת לקבוע דפוס התנהגות. הרי ברור לכולם שיש כאן דפוס התנהגות מסויים שנמשך כבר שנים ושיש יותר מאשה אחת שנפלה קורבן למעשים הללו.

 

אני רק מקווה שסוף סוף יעשו כאן את הדבר הנכון ויגמרו את הפרשה הזאת אחת ולתמיד, היא מביישת את כולנו.

הכותב הוא אודי פוזיס

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
רק שלא "ינופף" באשמתו בפני הציבור ל"ת
בעז לביא 06.03.09 (12:00)