מס' צפיות - 401
דירוג ממוצע -
הלך להציץ ומצא סקופ
מאת: kalligula 04/03/09 (23:33)

יום אחד קם לו עיתונאי קטן, כל היום תר לו אחרי סקופון ובערבו של יום חוזר לביתו מתוסכל ושפוף ראש ומתנצל בפני העורך שאין לו ידיעה. בשעת ערב הוא מחליט ללכת לבר אפל, והנה משום מקום צץ לו הסקופ אותו הוא חיפש כל היום, ככה משום מקום ומאותו רגע כל המדינה כמרקחה.

 

ומהו אותו סקופ שערוריתי?

 

מפקד חיל הים האלוף אלי מרום שבילה במועדון חשפנות בדרום תל אביב, ונחשף שם ע"י העיתונאי הקטן מידיעות אחרונות בוקי נאה שאעלק הסתובב שם באמתלה של כתבת תחקיר שהוא עושה על ארגוני הפשע ושאר תירוצים.

 

ואני שואל על מה כל המהומה? ורואה את הענין כחוצפה ממדרגה ראשונה הן של העיתונאי והן של העיתון שכבר מזמן הפך להיות צהובון ירוד, והתעוררותם של כל הצדקנים והמתחסדים ובראשן כל ארגוני הנשים הפמניסטיות שזועקות כל היום לכל מיקרופון בנמצא, וכאשר מרבית תוכניות הרדיו האקטואליות הן השליטת נשים אז רק אפשר לתאר את הרעש והמהומה.

 

אילו אותו קצין בכיר היה הולך לאותו מועדון עם מדים, הייתי שותק ולא פוצה את פי ורואה את הענין כביזוי הצבא ובעיקר את המדים, וגם אפשר היה לטעון כנגדו על התנהגות בלתי הולמת, שכל מי שעבר בבה"ד 1 יודע עד כמה שמים את הדגש על ענין זה וחשיבותו.

 

האם יש לנו את הזכות להתערב ולהכנס לחייו הפרטיים של נושא תפקיד כזה או אחר כאשר הוא אינו בתפקיד? האם מחר גם נתענין מהם תחומי הענין שלו? איזה ספרים הוא קורא? באיזה סרטים הוא צופה? ומה צבע תחתוניו?

 

המועדון אותו פקד אותו קצין, הוא מועדון חוקי ולגטימי, אפשר אולי לטעון שהוא לא ראוי אבל מכאן להגיע לכל העליהום על אותו קצין המרחק הוא גדול, ואף לדרוש את פיטוריו והדחתו מהצבא? נראה לי שערוריתי ממש.

 

ולכל אותן נשים צעקניות וצדקניות, הבחורות שעובדות באותם מועדונים עושות זאת מרצונן החופשי וללא כפייה, לפי הפרסומים בעיתון הן גם מרוויחות לא רע איך טענה אחת היום בעיתון :

 

"לא מענין אותי מי הלקוח, מבחינתי כל לקוח הוא שטר כסף".

 

אילו היה מדובר בביקור במועדון שנותן שירותי מין, ע"י כל אותן נשים שמוברחות מחו"ל וניצולן המחפיר אזי הכל היה נכון אבל זה לא המצב, ולכן כל הצדקניות והצוחניות יורות לכיוון הלא נכון, בחורה בוגרת שאחראית למעשיה יכולה לבחור מה תעשה בחייה ובגופה, כל זמן שהדבר לא נעשה בכפייה אלא מרצונה החופשי זו זכותה הלגיטימית בדיוק כמו בחור שבוחר להפוך להיות נער ליווי וכו'.

 

זה מזכיר לי שבשירותי הצבאי בא אליי חייל וסיפר לי שהוא נפגש בטעות עם המ"מ שלו במועדון גייז בת"א והוא לא יודע מה לעשות, ואיך להתמודד איתו כי הוא פחד שאותו מ"מ יתנכל לו, אמרתי לו אז שמה שקשור לאזרחות לא רלוונטי, ואותו מפקד נבחן ע"פ מקצועיותו ומה שקורה ועם מי הוא נכנס למיטה זה לא מענינו של אף אחד ולא קשור ליכולותיו.

 

ולעיתונאי בוקי נאה יש לי רק לומר שאתה איש קטן ועלוב, מענין אם היית טורח לספר את זה אילו היה מדובר בעיתונאי בכיר ומוכר?.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
זה נכון..
בעז לביא 06.03.09 (11:56)
2.
ביזוי צה"ל?
אוריה בר-מאיר 06.03.09 (15:13)