מס' צפיות - 326
דירוג ממוצע -
צבא של צבועים
מאת: רינה 04/03/09 (12:44)

על פרשת מפקד חיל הים ידעתי אתמול לראשונה כאשר קיבלתי שאלון סקר בעיניינו. נשאלתי שם לדעתי אם מפקד חיל הים עבר על כללי האתיקה והאם הרמטכ"ל צריך לפטר אותו או להסתפק בהתנצלות שלו? לא הכי הבנתי במה מדובר, אבל לא מצאתי שום טעם לפגם בזה שמפקד חיל הים מבלה במועדון חשפנות. גם לא מצאתי שום סיבה להתנצלות.

 

היום מצאתי הרבה כתבות בעניין והעניין התבהר. מפקד חיל הים נתפס מבלה במועדון חשפנות והפקצות שהיו פעם קצינות ח"ן קוראות לו בקול די צווחני להתפטר מתפקידו כי זה לא אתי שקצין בכיר מבלה במועדון חשפנות.

 

לדעתה של גברת עמירה דותן "התנהגות של מפקד צריכה להיות בכל רמ"ח איבריו ושס"ה גידיו" בסדר. אז גיד אחד אצלו תפקד על תקן של אזרח, זאת סיבה להתפטר? מה? הוא לא בן אדם? ולמה זה בכלל צריך להפריע לתפקוד המקצועי שלו כמפקד חיל הים אם הוא מעביר כמה שעות בהתבוננות בציצי בצורה חוקית?

 

 לדברי גברת דותן היא אמנם לא יודעת אם זה משפיל את החיילת, אבל מוטלת עליו המון אחריות וזה כולל גם התנהגות בפומבי, כאילו, מה קשור? איך זה יכול להשפיל חיילת (אלא אם היא עמירה דותן) ואיך זה מוריד מהאחריות שלו?

 

גם הגברת חדוה אלמוג חושבת שהוא צריך להתפטר, כי זה לא ראוי שהפקידות שנכנסות למשרדו ידעו איפה הוא בילה בלילה. אכן שאלה קיומית. בגלל מה שחושבות הפקידות האיש צריך להתפטר, לוותר על משכורת חודשית, להפסיק לפרנס משפחה, במיוחד בימים טרופים אלה, כי מי יודע מה חושבות הפקידות.

 

היא גם הוסיפה ואמרה כי המקומות האלה (מועדוני החשפנות) עושם שימוש ציני בגופה של אישה, היא רק לא אמרה או לא ידעה שהמקומות האלה גם מתגמלים את האישה יותר מאשר כמה מפעלים שמשלמים לאישה שכר מינימום ועוד היא שכחה שהנשים שמופיעות שם עושות את זה מרצונן החופשי. זה פרט שהיא העדיפה לא לדבר עליו.

 

היא לא שכחה לציין כי הצבא עשה דרך ארוכה במלחמתו בהטרדות מיניות ולכן ההתנהלות שלו מאוד מאכזבת, שוב, מה קשור? הוא לא הטריד אף אחת מהחיילות שלו בשום צורה, איך הבילוי שלו במועדון חשפנות מהווה הטרדה מינית? רק בגלל שחדוה אמרה?

 

אני מתעבת צביעות, וכאן אני רואה המון צביעות בקולות שקוראים למפקד חיל הים להתפטר. האיש לא עשה שום מעשה נורא. האיש לא גרם לצבא שום קלון. זכותו לבלות בכל מקום שהוא רוצה, החל מבילוי סקס פרוע עם אשתו במיטה בבית או בבית מלון וכלה בבילוי במועדון חשפנות.

 

הפקידות בכלל לא שייכות לעניין, מה שהן חושבות ומה שהן לא חושבות זה לא מעניין את אף אחד. אם הן רואות בבילוי המפקד שלהן במועדון חשפנות הטרדה מינית, אז זה מוכיח שהפכנו לטהרן.

 

ראש הממשלה אולמרט לקח שוחד, הטה מכרז, עשה מעשי נוכלות ורמאות והוא עדיין מכהן כראש ממשלה, אם כל חטאו של אולמרט היה מסתכם בביקור במועדון חשפנות, הוא היה יוצא זך וטהור בדעת הקהל.

 

אני קוראת לכל הצבועים לסתום את הפה ולבדוק איפה בדיוק הם מבלים ואני בטוחה שהם ימצאו המון סיבות להתפטר בעצמם. מי שגר בבית זכוכית שלא יזרוק אבנים. בילוי במועדון חשפנות זה לא פשע ולא הטרדה מינית ולא שום דבר שקשור לקלון או מצדיק התפטרות.

הכותבת היא אחת שאיכפת לה מכל מה שקורה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר