מס' צפיות - 644
דירוג ממוצע -
חיל ורעדה בארמון השן
נתניהו עוד מנסה להרכיב ממשלה, ופתאום לא מענין את אף אחד ממשלת ימין קיצונית. עכשיו הענין הבוער ביותר, והחשוב ביותר זה לא התגרענותה של איראן, תהדייה נוספת, גלעד שליט אלא אם ימשיך שר המשפטים פרידמן לכהונה נוספת?
מאת: kalligula 03/03/09 (23:14)

נתניהו עוד מנסה להרכיב ממשלה, ופתאום לא מענין את אף אחד ממשלת ימין קיצונית, לחץ על ישראל, בעיות ביחסי החוץ שלנו עקב ממשלה דמונית שכזה ועוד שאר סיסמאות שמפגיזים אותנו בימים האחרונים, בעצם אם תום ספירת הקולות.

 

עכשיו הענין הבוער ביותר, והחשוב ביותר זה לא התגרענותה של איראן, תהדייה נוספת, גלעד שליט (אותו כבר שכחו מזמן), עכשיו מה שמעסיק את התקשורת בישראל ואת כל הפוליטיקאים, הוא האם ימשיך שר המשפטים פרידמן לכהונה נוספת במשרד המשפטים ואם לוא.

 

בכל משטר דמוקרטי נאור מתקיים היישום של הפרדת רשויות, ע"מ שייצרו מערכת איזונים ובלמים בין הרשויות השונות, המבצעת (הממשלה),המחוקקת (הכנסת), השופטת (מערכת בתי המשפט) כל זאת כדי למנוע נגורם אחד במדינה הדמוקרטית כוח מוחלט.

 

במדינת ישראל הרשויות המחוקקת והמבצעת מתנהלות בצורה דמוקרטית ומבוקרת, ואף ניתנות להחלפה והדחה ואילו הרשות השופטת מתנהלת כמורמת מעם, ללא בקרה ופיקוח, על ביקורת ורפורמה הס מהלזכיר כי אז אתה מיד מואשם בקעקוע המערכת החשובה הזו ושותף להרס הדמוקרטיה ובלה בלה בלה.

 

אחת הטענות שמושמעות אצלנו השכם וערב היא הטענה של חוסר המקצועיות של השרים על המשרדים עליהם הם נופקדים, הנה היגיע אדם שמחוץ למערכת הפוליטית, אדם מתוך המערכת עצמה פרופסור למשפטים שמופקד על משרד המשפטים, יותר טוב מזה אין.

 

אבל אותו אדם שלא מתיישר עם כולם, מעביר ביקורת חריפה על המערכת שהוא חלק ממנה, ודורש לבצע רפורמות במערכת המסואבת הזו שבה מתקיים החוק שמור לי ואשמור לך, מערכת שחיה בתוך בועה כמנותקת מהמציאות ובעיקר מהעם וממה שקורה מסביב.

 

מערכת המשפט בישראל רקובה, משוחדת ומונעת משיקולים פוליטים זרים, כאשר נוח לה ומתאים לאג'נדה שלה הכל שפיט והיא דואגת לאחרון האזרחים, כאשר זה לא נוח לה היא מתחמקת בטוענה שזה חורג מתחום סמכותה ושאר סיסמאות.

הגדיל לעשות השופט בדימוס השופט אהרון ברק שהוא הוא אבי הטומאה, שעמד שנים בראש המערכת הזו וניהל אותה בצורה דיקטטורית ואוי לו למי שהעיז להמרות את פיו (הוא פשוט לא קודם) והחמור ביותר הוא הכניס פוליטזציה למערכת המשפט כפי שלא היה מעולם, בסופ"ש הוא ניסה לשכנע את אהוד ברק, להכנס לממשלת נתניהו (שומו שמיים) רק כדי שמפלגת העבודה תדרוש את משרד המשפטים ותמנע את הישארותו של פרידמן שם, (כמובן שהוא מכחיש, שופט בדימוס לא נאמין לו?), כנראה שרק במקרה שני הברקים היו בסופ"ש באילת ודיברו על ההתחממות הגלובלית.

 

מערכת המשפט בישראל איבדה את אמון הציבור, ולא בכדי בבדיקה האחרונה הם שניים רק לפוליטיקאים ולעיתונאים (לא משהו להתגאות בו), והם השיגו את זה ביושר ובכבוד רב, מתחיל בהחלטותיהם השערוריתיות, בפסקי הדין השערוריתיים שלהם כאשר לא פעם אתה תוהה מי כאן הקורבן, ובהתערבות גסה בהחלטות הממשלה עד שאתה תוהה מי כאן הריבון לכל הרוחות?

 

בכל העולם המערבי הבינו את הסכנות באיסלם הפונדמליסטי ובאיומים שהוא מעמיד, ושינו את החוקים בהתאם לאיומים החדשים, ורק כאן כאשר אנחנו מאויימים יותר מכל עם אחר על הפלנטה מבחוץ ומבפנים, השופטים יושבים להם שם בארמון השן ופוסקים כאילו אנחנו שוויץ או לוכסומבורג.

 

אני לא מדבר על הפרקליטות והמחדלים שלה, תיק קצב,תיק אולמרט,תיק הפדופילים,תיק רמון, על עינוי הדין בתיקו של ליברמן שמתארך כבר לאורך של 9 שנים!!!,תיק שרון שנמרח על שנים,על פוליטיקאים שאיבדו או נמנעו לכהן בתפקידם כמו נאמן,רפול ז"ל,הנגבי והרשימה עוד ארוכה.

 

אז כן, להשאיר את פרידמן בתפקידו ולו מהסיבה שאולי סוף סוף המערכת המסואבת והמושחתת הזו תבין שהיא לא מורמת מעם ולא מעל החוק, ואולי סוף סוף תחזור עטרת בתי המשפט ליושנה כפי שראוייה המדינה וראויים אנו כאזרחים בה, שנבין שבתי המשפט מגנים קודם כל עלינו שומרי החוק ומשלמי המיסים שמשלמים את משכורות העתק של יושבי ארמון השן המנותק.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר