מס' צפיות - 275
דירוג ממוצע -
ישראל ביתנו-מי אתם?
מאת: חיים צ 26/02/09 (02:51)

עברו הבחירות והנה הביבי ניבחר להרכיב את הממשלה לא משום שניצח אלא משום שהגוש בעל הסמן הימני כאילו ניצח הסיבה לכאילו היא בגלל שהמפלגה של ליברמן ואני מצהיר על זה קבל עם ועדה שמאלנית!!!

 

המאמינים לתקשורת המציגה את ליברמן כסמן ימני שאין שני לו הם תמימים שאינם מבינים דבר וחצי דבר בפוליטיקה הבא ניבחן את מצע לברמן: -הוא בעד חלוקת ירושלים -הוא בעד החזרת וחילופי שטחים בהם יש רוב ערבי מובהק דוגמת אום אל פאחם -הוא בעד חילופי אוכלוסיות-כלומר כשם שפונו יהודי גוש קטיף לתחומי הקו הירוק כך יפנו ערבים אשר בשטח בה הם חיים הם נחשבים כמיעוט לתחומי הראשות הפלסטינאית-כך גם יהודים אשר חיים בשטח שבהם הם נחשבים כמיעוט יועברו לתחומי הקו הירוק.

 

אין מדובר בטרנספר אלא בחילופי אוכלוסיה ליברמן מאמין בשתי מדינות לשתי עמים דבר המאפיין מפלגות שמאל הבא וניזכור שממשלות הימין האידיאולוגיה הינה ארץ ישראל השלמה ובעניין נאמנות למדינה-ממתי נאמנות למדינה נחשב כרעיון פשיסטי שאין שני לו? האם דרש ליברמן חובת התגייסות לצבא? האם דרש ליברמן השמת ערבים בהסגר תחת ממשל צבאי?

 

הדרישה היחידית הנידרשת מכול אזרח בכול מדינה היא הנאמנות למדינה בה הוא חי דבר בנאלי במרבית המדינות כניראה שלא כך במדינת ישראל   ואגב הגדרת הדמוקרטיה של טיבי זרה לי-הדמוקרטיה אמורה לשרת את המיעוט? לתומי חשבתי ששילטון המשרת את המיעוט הוא אולגרכיה...

הכותב הוא חיים צימבלרו,סטודנט לתקשורת ומדעי המדינה באוניברסיטה הפתוחה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר