מס' צפיות - 367
דירוג ממוצע -
צביעות עולמית בקשר לתביעות נגד קצינים וראשי מדינה ישראלים
מדוע לא מבינים שאנו נלחמים בטרוריסטים ?
מאת: יובל בן-יעקב 25/02/09 (22:44)

היום מונחת על צווארם של מדינאים וקציני צבא בכירים תביעות על פשעי מלחמה על הרג פלשתינאים שמוגש מטעם פלשתינאים לבית הדין בהאג ובתי משפט בספרד וכו' אני חושב שמשרד ראש הממשלה והנשיא צריכים ליזום כינוס משפטי של המשפטנים באירופה בנושא תביעות על פשעי מלחמה, ובו יוסבר כי ישראל נלחמת מלחמת חורמה בטרור, במי שמנסים להביא להשמדת ישראל.

 

אותם טרוריסטים מניחים מעבדות נפץ בתוך בתים פרטיים ומקומות ציבור שיכולים להתפצץ בכל רגע מתאונת עבודה.

הטרוריסטיים כבר שנים יורים טילים מתוך בתים מאוכלסים בילדים לשדרות וישובי עוטף עזה,  האם זה לא פשע מלחמה ?

האם מניעת אספקה מהאזרחים ע"י החמאס כדי ליצור מאזן כאילו ישראל מתעללת באזרחים, החמאס הוא זה שמתעמר בפלשתינאים,.  וקציני צה"ל פועלים בצורה מוסרית ביותר, תוך סיכון חייהם כדי למנוע  פגיעה באזרחים ורק פגיעה בעוסקים בטרור, כמו אותו שחאדה  שחוסל ע"י ישראל, שחאדה היה מחבל בכיר שהיה עם דם רב על הידיים, ומאז חיסולו, פעלו דמויות פלשתינאיות להבאת קצינים בכירים ( כמו דורון אלמוג - אלוף פיקוד הדרום לשעבר שהגיע במטוס לאנגליה, וקיבל הודעה שהוא אמור להעצר עם רידתו מהמטוס, הוא נשאר על המטוס וחזר איתו ארצה כדי להמנע ממעצר,  גם בוגי יעלון הגיע  לניו-זיאלנד וכמעט נעצר על כביכול פשעי מלחמה.

 

ישראל חייבת להפעיל את מיטב עורכי הדין בבית המשפט בהאג נגד התביעות המשפטיות שמגישים פלשתינאים מטעןם ארגוני הטרור, נגד הקצינים ושרים הנוגעים  בביצוע חיסולים ופעילות צבאית אחרת לשם שמירת בטחונם  של תושבי מדינת ישראל. גם ברק אובמה , נשיא ארה"ב אמר שלישראל יש זכות להן על עצמה. האם האפגנים או העיראקים פנו בתביעה קציני צבא אמריקאים ובריטים שנלחמו בעיראק, רחוק מארה"ב, , לא נראה לי ?

הכותב הוא חבר קיבוץ מעין-צבי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר