מס' צפיות - 311
דירוג ממוצע -
"רשמי עולם" - פינת החוץ של רועי אורן
עוד סיפורים מרחבי העולם הגדול.
מאת: רועי אורן 21/02/09 (19:28)

1:שתי צוללות גרעיניות התנגשו בלב האוקיינוס האטלנטי על סיפונן שהו 250 מלחים וכמאה ראשי נפץ גרעניים. בציים של צרפת ובריטניה אומרים  כי ההתנגשות הייתה בלתי נמנעת משום שהצוללות פעלו במצב שקט. שבו קשה עד בלתי אפשרי לגלות את מיקומן באמצעות מכ"ם סונאר.

 

2: בגרמניה הופצו מודעות דרושים שבה חברת ביטוח מחפשת בני מזל גדי,שור ,טלה ואריה וזאת כיוון שהעובדים הטובים ביותר שלנו שייכים לאחד המזלות האלה. במסגרת תלונות של איגודי עובדים שמדובר בפגיעה בשיוויון זכויות העובדים נפתחה חקירה נגד החברה ,אבל מנהליה מתעקשים שלא מדובר באפליה .

 

3: בוונצואלה ניצח הנשיא הוגו צ'אבס במשאל העם ויוכל לכהן כמעט עשור .

 

4: בצרפת בית המשפט קבע כי הרשויות הנאציות לא כפו על צרפת לרדוף ולהעביר את היהודים לידיהם, וכי הרדיפה האנטישמית התקיימה "בצורה חופשית" וכן מדובר בהודאה הרשמית החשובה ביותר בשיתוף הפעולה של צרפת עם הנאצים בעת משטר וישי.

 

5: עוד בצרפת האופניים להשכרה בפריז הפכו מטרה נוחה לחוליגניות ולתיירים אשר רוצים לחזור עם מזכרת מעיר האורות .

לפני שנתיים הוצבו ברחבי העיר שלטים אשר מרמזים על השכרת אופני חופש שהם אופניים בצבע אפור וגבוה תמורת שני יורו או בעזרת מינוי שנתי ניתן לשכור בפריז אופניים ולהחזיר אותם במסופים הרבים הפזורים ברחבי פריז ובפרברים.

 

6:בית-משפט ברוסיה החליט שלשום לזכות את שלושת הגברים אשר נחשדו ברצח העיתונאית אנה פוליטקובסקיה לאחר שלא נמצאו ראיות מספיקות להרשעתם ברצח פוליטקובסקיה.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר