מס' צפיות - 445
דירוג ממוצע -
הרוצח מהדרום עדין חי וקיים
מאת: kalligula 18/02/09 (22:56)

לפני מספר חודשים פירסמתי רשומה, בעקבות כלבוטק כל הארץ סערה, התקיימו הפגנות,כל העמותות למען בע"ח מחו וזעקו ואפילו הכנסת קיימה שתי ישיבות, לא שלא תבינו לא נכון זה לא בזכותי אלא בזכות התוכנית כלבוטק שחשפה את אחד ממעשי ההתעללות הנוראים שקרו כאן, על אותו ד"ר מנגלה של בעה"ח מאשקלון.

 

מסתבר שכל המחאות והזעקות הללו נפלו על אוזניים ערלות, כי אותה טינופת מאשקלון ממשיך לבוא מידי בוקר ל"עבודתו" כאילו דבר לא קרה, וממשיך כנראה בתהליך הרצח השיטתי שלו.

 

גם כלבים שנושאים שבב בגופם, גורלם נחרץ לדידו, דינם של הכלבים המגיעים לכלביית אשקלון דינם אחד, זריקת מוות!!!

נשאלות כאן מספר שאלות נוקבות: היכן מצוי השרות הוטרינרי בארץ? שאותו אדם ממשיך לשאת את התואר ד"ר ומכתים בכך את כל הוטרינרים בארץ?

 

היכן משרד החקלאות שהשירות הוטרינרי מצוי תחת פיקוחו, שקבע בועדת חקירה עקב הגילוי, שאלו מעשים שמנוגדים לחוק ושאסור לאותו וטרינר לבוא עם בע"ח במגע בכלל וכלבים וחתולים בפרט? או אולי עכשיו יוכל שר החקלאות לטפל בעניני משרדו אחרי שהוחלט לא להגיש נגדו כתב אישום.

 

היכן רשויות החוק? הלוא יש חוק שאוסר להתעלל בבע"ח והעונשים הקבועים בחוק הוחמרו, ובסיפור הזה יש את כל הראיות הנדרשות בהם נראה אותו וטרינר מזריק לכלבים זקיקת מוות ולצידו נערמות גוויות של כלבים.

 

היכן עיריית אשקלון? שממשיכה להעסיק את תת האדם הזה, הרוצח הנתעב והנקלה הזה שאני מאחל לו את העונש שאני לא מאחל אפילו לגדול שונאיי.

 

בעקבות פניית כלבוטק לעיריית אשקלון, מראש העירייה נמסר שעוד שלושה שבועות יוזמן אותו רוצח לשימוע בעירייה ואחרי אותו שימוע תתקבל החלטה בענינו.

 

כנראה שגורלם של עוד מאות כלבים בדרום נגזר בגלל התמהמהות של העירייה, כי אחרי השימוע יבוא ערעור ועד שתתקבל ההחלטה שהיתה צריכה להתקבל כבר יום למחרת שידור אותו תחקיר, ירצחו ויושמדו עוד מאות כלבים ע"י אותו וטרינר מתועב.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר