מס' צפיות - 296
דירוג ממוצע -
ברגותי, חלום הביעותים של החמאס, וגם של אבו מאזן!
אז למה אנחנו משחררים אותו? למה? נראה את החמאס אומר אפילו חצי מילה על שיחרור מפקד האויב הנצחי שלהם.
מאת: בעז לביא 16/02/09 (18:04)

המונח "לשחרר את ברגותי", זאת השיטה הישראלית לתקוע "סכינים קרות" בבטן של חמאס כדי 'להכניס לו' קצת(במקום במטוסים) אנחנו תמיד מסבירים לכולם שחייבים אותו בחוץ על-מנת להכתיר איזה שהוא "מפקד" לפלסטינים, והוא אכן היה כזה באינתפאד'ה,

 

כאן בארץ מייד קופצים כמה נפגעי טירור, ללמדך מחדש  בכמה דם טובלות ידיו, המדינאים מאידך יודעים להסביר לנו כי אבו מאזן חייב אותו (בפועל הם מתכוונים ל-'ברגותי חייב להחליף אותו').

 

לכן גם אבו מאזן (שאינו "אוטיסט") דואג קצת, ומקווה שאולי נחליט  בסוף לא ! (בכול זאת דם על הידיים)עדיף  אפילו אבו-טיר עם הזקן האדום, החמאסניק, חבר המועצה הפלסטינית הססגוני, שיפרה מחדש את כוכבי "ארץ נהדרת" ו"רק לא מרוואן! דחיל אללה של היהודים האלה".

 

והחמאס? יא סללאם, אם הם היו צריכים לעשות עכשיו סיכול ממוקד בבחירה, על איזה מנהיג מצוי וברגותי חופשי, הייתי ממליץ לו מייד לתפוס כורסא ב"בור של שיפא" ולא לקום ממנה מהר מדי (חוץ מזה שהוא גר ברמאללה). ברגותי הוא ה'אבא' של אלה שהם רוצחים כול יום, הוא ה'בוס' של הפת"חאווים וגם הוא לא אוטיסט, וגם הוא לא שוכח !!

 

אבל בואו נראה את החמאס מוציא חצי "צפצוף" על שיחרורו של מרוואן (בעיסקת שליט אינשאללה) בפני המצרים למשל? או הסורים? או הסעודים? בחיים לא !  ברגותי, גבור האינתפאד'ה ה-2 (גם קצת הראשונה), מפקד ה'אל אקצות' בשטח, שהביא את הכסף והנשק מערפאת לאנשיו,  וגם?? (כן כן) לח מ א ס !! הוא סמל הגבורה והשהידיות.

 

אם אנחנו משחררים אותו הם יירו לנו אפילו את נסראללה בתוך גראד ישר לת"א, אבל לא יגידו מילה חוץ מ'אהלן וסאהלן'.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 5 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
לכותב מאמר זה:
זיו הלוי 17.02.09 (12:05)
2.
שתי מדינות פלסטין כן, דחלאן לא!
בעז לביא 17.02.09 (16:12)
3.
למה לא דאחלאן?
זיו הלוי 18.02.09 (08:05)
4.
אין לי בעיות עם זה
בעז לביא 18.02.09 (08:24)
5.
כלם שם פלסטינים
זיו הלוי 18.02.09 (09:26)