מס' צפיות - 262
דירוג ממוצע -
כאילו רגיעה
מאת: אודי פוזיס 16/02/09 (15:49)

כנראה שחמאס מכיר אותנו יותר טוב ממה שאנחנו מכירים את עצמנו, והם יודעים שם שכל עוד אנחנו עסוקים במשחק הכסאות בנסיונות נואשים של כל מיני מייאשים להקים ממשלה להם יש בינתיים שקט והם יכולים להמשיך את טפטוף הקאסמים שלהם, לעשות שרירים לגבי איזו תהדייה הזוייה ואנחנו לא נעשה ממש כלום. לפחות עד אשר תקום ממשלה חדשה. אני מציע להם להזהר קצת בעניין הזה כי לפי מה שנראה באופק הממשלה החדשה שעומדת לקום כאן לא תהיה לרוחם, וזה בלשון המעטה.

 

כל יום שעובר והם יכולים להמשיך לירות עלינו מבלי שנגיב כפי שהבטחנו "בלי פרפורציה" זה רווח נקי שלהם והפסד נוראי שלנו.

 

ובאמת הכל יחסי בחיים, לרדת מירי של 20-30 קסאמים ביום לטפטוף של 2-3 אולי נקראה בעיני חמאס רגיעה, אבל אנחנו לא צריכים להסכים למצב הזה. מבחינתנו ירי של קסאם אחד ביום צריך להביא לתגובה.

 

אז נכון חיל האויר מפציץ כאן, ומפציץ שם, אבל זה לא באמת רציני וכנראה שזה גם לא בדיוק מרתיע אותם. הם עדיין ממשיכים לתת את הטון, לזה הם מסכימים ולזה לא ומה איתנו? אנחנו נלך לפי מה שהם מסכימים ולפי מה שהם לא מסכימים ונמשיך לחטוף טיפטוף של קסאמים.

 

אבל, אסור לשכוח לרגע שהדבר הכי חשוב בהסכם ההזוי והמתהווה הזה, זה שהוא יכלול בתוכו את גלעד שליט. הרי ברור וידוע לכולם שאנחנו בסופו של דבר נשחרר את כל האסירים האלה שאנחנו עדיין מתווכחים עליהם, זה היה ברור להם ולנו מתחילת המו"מ ואפילו לפני שהסכמנו בטפשותנו לנהל מו"מ בנושא. למה היה צריך לעבור את 7 מדורי הגיהנום האלה כדי בסוף להגיע לאותה נקודה ולהסכים למה שלא הסכמנו מלחתחילה? אלוהים יודע. כנראה זה טבעו של האדם. ניסינו, אבל זה היה על גבו של גלעד שליט ומשפחתו, ובסוף הנושא הזה הולך להגמר בדיוק על פי הדרישות הראשונות של חמאס. זה היה כל כך ברור ושקוף שזה מקומם למה זה היה צריך לקחת כל כך הרבה זמן ולגרום כל כך הרבה סבל.

הכותב הוא אודי פוזיס

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר