מס' צפיות - 657
דירוג ממוצע -
ליבי ליבי עליך גלעד שליט
מאת: kalligula 15/02/09 (23:30)

מזל טוב לי זו הרשומה ה300 שלי!!! הפעם כהרגלי שוב אני רוצה להקדיש את הרשומה הזו, פיללתי והתחננתי שהפעם אוכל להיות מקורי יותר, מהפעמים הקודמות בהם הקדשתי את הרשומה ה100 וה200 שלי אבל התבדיתי. את הרשומה הזו אני שוב מקדיש לחייל החטוף גלעד שליט החייל האומלל הזה שמצוי בשביו כבר  966 יום!!! מי בכלל היה מאמין שיעברו כ"כ הרבה ימים, וגלעד עדין לא שב?

 

בימים האחרונים השמועות מתרוצצות, יותר ויותר נשמעים הקולות שסוף סוף ממשלת ישראל מתקרבת לסיומה של הסאגה הזו, והנה אוטוטו גלעד שליט ישוב לביתו.

 

החמאס בניגוד לאמרותיו של שר הבטחון אהוד ברק, לא שינה את עמדותיו מאז יום החטיפה, דרישותיו היו שחרור אסירים בינהם "כבדים" ביותר, כאלה שרצחו עשרות ישראלים בפיגועי טרור רצחניים כמו הפיגוע במלון פארק בנתניה , מסעדת מקסים בחיפה ועוד עשרות פיגועים נוספים, דרישות שבהתנהלות נורמלית היו מתקבלות בלוא מוחלט, היום עקב ההתנהלות הביזיונית של הממשלה חדלת האישים הזו, אנחנו כבר מוכנים לשלם כל דבר וכל מחיר רק ע"מ לראות את גלעד שב הביתה, ולסיים את הפרשה האומללה הזו.

 

היום גם החליט ראש הממשלה (סוף סוף אפשר עוד מעט לומר לשעבר) להקשיח את העמדות הישראליות, ולקשור את השחרור לפתיחת המעברים, שלא היו כחלק מההסכמים ללהפסקת האש שנרקמו במצרים בתום המלחמה מבצע "עופרת יצוקה" והכרזה על "תהדייה" מחודשת והכריז :" "קודם שגלעד ישוב הביתה בריא ושלם ורק אחר כך נפתח את המעברים",. הוא הדגיש: "גלעד עומד בראש סדר העדיפויות שלנו".

  

היכן היית והיו שאר חבריך  לקבינט המצומצם ב966 ימים האחרונים??? לו הייתם סוגרים את כל המעברים ומטילים מצור על עזה מיום החטיפה אזי גלעד שליט היה כבר מזמן בבית, חבורה של אפסים וחדלי אישים שיושבת בחיבוק ידיים ממשיכה להזרים לעזה מזון,תרופות,חומרי בנייה , במקביל מקבלת בהסכמה ובהבנה ירי טילים על דרום המדינה ומכניסה מאות אלפי ישראלים לקטגוריית בני ערובה לגחמותיו של החמאס, משחררת אלפי אסירי פת"ח כמחוות לאבו מאזן  ולאורך כל אותה תקופה גלעד שליט נמק בכלאו.

 

היום רגע לפני  שראש הממשלה הכושל והמושחת הזה נעלם מהבמה (אל דאגה במחוזותינו הוא עוד עלול לחזור), שותפתו ומחליפתו הגברת שמתיימרת להיות נקיה ולהביא לנו פוליטיקה אחרת,הגברת ציפי ליבני  וראש המפלגה הרביעית בגודלה מפקיר הפצועים הסדרתי מר אהוד ברק , כל הטריו הכושל הזה מבין ששחרורו של גלעד שליט ע"פ המתכונת המסתמנת עכשיו יוכיח את אפסותם ויוכיח שלמעשה גלעד שליט ישב בכלאו 966 ימים לשוא!!!

 

כי למרות המלחמה בעזה,למרות המכה הקשה שספג החמאס, למרות פיצוץ המנהרות, וההרס של הרצועה שהיום יותר מתמיד מוכיח עד כמה המבצע הזה היה מסע נקמה נטו ולא תרם דבר לא למניעת ירי הטילים,לא לנפילת החמאס,לא להפסקת ההברחות,ובטח ובטח לא לשחרורו של גלעד שליט למרות אמירותיו של אהוד ברק המתהדר בנוצות לא לו.

 

ראו איזה פלא, הדבר היחידי שגורם לחמאס לנסות ולהזדרז לסגור עיסקה כאן ועכשיו, פתאום אצא לו הדרך זה החשש מעליית כוחו של הימין הפוליטי בישראל, והחשש הגדול יותר שהימין יהיה זה שיקים את הממשלה הבאה והפחד הגדול שלהם מבנימין נתניהו ואביגדור ליברמן לדיברהם.

 

כנראה שהבחירות הם גם המזל הגדול של גלעד שליט, כי כנראה אולמרט יעשה כל דבר ע"מ לסיים את הפרשה העגומה הזו שליותה את כל משך כהונתו וימנע מהשארת "ירושה" שכזו למחליפו או שותפתו לפשע הזה הגברת ליבני, בניגוד ל"ירושה" שהשאיר ברק לשרון בדמותם של חטופי הר דב, אחרת לולא הבחירות הוא כנראה היה הופך להיות רון ארד 2 כל זמן שהטריו הזה מנהל את מדינה.

 

ליבי ליבי עליך ועל משפחתך גלעד שליט, אני כולי תקווה שתשוב במהרה הביתה.

 

אמן.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
שחס וחלילה לא נגיע למצב ש...
בעז לביא 16.02.09 (17:28)
2.
גלעד שליט
ribib 21.02.09 (20:08)