מס' צפיות - 358
דירוג ממוצע -
רשמי עולם - מדור החוץ של רועי אורן
עוד סיפורים המתרחשים בעולם הגדול
מאת: רועי אורן 14/02/09 (23:11)

1: מחר ילכו תושבי ונצואלה להצביע במשאל עם האם להאריך את כהונתו של נשיא ונצואלה הוגו צ'אבס אשר מסתיימת בתום השנה הזו. הדעות בוונצולה חלוקות ישנן כאלו התומכים וישנם כאלו המתנגדים עצה לתושבים סלקו את הליצן הרודן כמה שיותר מהר טוב לא ייצא מכך

 

2: אמש קרתה טראגדיה קשה בארה"ב כאשר מטוס שהמריא מנמל התעופה בעיר ניוארק שבמדינת ניו-ג'רסי לעבר העיר בופאלו שבמדינת ניו-יורק התרסק לעבר בית מגורים והרג את בעל הבית וכמובן כל אנשי הצוות והנוסעים נספו (הטראגדיה הגדולה היא שבין הרוגי המטוס ישנה אישה אשר שכלה את בעלה בפיגועי ה11 בספטמבר בניו-יורק) היום מתברר שפענוח הקופסאות השחורות מגלהה ששכבת קרח שהצטברה בחלון המטוס היא שגרמה להתרסקותו המהירה בשל מזג האוויר הקשה השורר באזור המזרחי בארה"ב.

 

3: ב1992 בעת מלחמת האזרחים שהתרחשה בין הסרבים לבוסנים נחטפה התינוקת מילה ינוקוביץ'ע"י חיילים סרבים אשר שינו את שמה מסאנידה למילה ינוקוביץ' אשר לא ידעה מה עלה בגורל משפחתה. לפני מספר שבועות יצר הצלב האדום קשר עם בסירוביץ' אשר היגר בינתיים לגרמניה וסיפר לו על התינוקת אשר בדיקת DNAהוכיחה שהיא ביתו ולפני מספר שבועות נפגשו האב והילדה .

 

4:אנשי עסקים איראנים שנעזרו בתיווך חברות אסיאתיות על מנת לרכוש חומרי נפץ הצליחו לעקוף את האיסורים שהחילה עליהם ארה"ב כך פורסם לפני מספר שבועות העיתון "וושינגטון פוסט" . עפ"י דוחות משרד המשפטים נעזרו האיראנים בחומרי הנפץ על מנת להרוג חיילים אמריקאים בעיראק .

 

5:לוקאץ' זפלובסקי צעיר בן 22 מפולין הזעיק את השוטרים בטענה שאמו מתעללת בו מינית . השוטרים אשר לקחו את דבריו  ברצינות הופיעו בדירה ונתקלו באם הזועמת שספרה להם שהיא כועסת על בנה בטענה שהוא אינו מסייע לה להחזיק בדירה ואינו נוהג ללכת להתקלח לפחות פעם בשבוע .השוטרים עשו אחורה פנה וחזרו לתחנה והם בודקים אפשרות להגיש תביעה אזרחית נגד הבחור בעוון בזבוז זמן.

 

6: ונסיים בפינת השודד הטיפש: ג'רי הנקוק בן 46 נכנס ביום חמישי שעבר לסניף בנק בעיר סטוקטון במדינת קליפורניה הגיש לקופאי פתק עם דרישה למסור את כל הכסף  אחרי שהקופאי עשה כן הוא לקח את השלל ונמלט מהמקום .

אחרי שנמלט התנגש הנקוק במכונית שבה נהגה אישה וביקש ממנה שאם היא לא תסגיר אותו למשטרה הוא יחלוק עמה בשלל שגנב מהבנק. האשה לא השתכנעה מסיפורו התקשרה למשטרה הנקוק נעצר והשלל הוחזר לבנק.

 

(ידיעות חמש ושש הם באדיבות המדור "מסביב לעולם בעיתון "ידיעות אחרונות")

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר