מס' צפיות - 343
דירוג ממוצע -
הרכבת הממשלה
מאת: אודי פוזיס 12/02/09 (10:19)

נראה שפשוט אי אפשר שלא להגיב למצב המגוחך שנוצר כאן אחרי הבחירות. יכול להיות שהנושא כבר יצא לכולם מהאף, האמת שגם לי, אבל פשוט אי אפשר להתעלם מהמצב.

 

המסחטה הפוליטית בעיצומה, ואיתה כל החיזורים, פני הפוקר, הצהרות חדשות, אני מעריך שגם הבטחות חדשות, קומבינות מוזרות ועסקאות שנעשות על גבינו האזרחים.

 

היום קראתי כל מיני דעות בנושא הזה, ואני חייב לאמר שאני שמח שיש עוד אנשים כמוני (והם כנראה גם מתרבים), שחושבים שאין מנוס מאשר לשנות את שיטת הבחירות המוזרה הזאת שגורמת לכך שהמיעוט, לרוב הסקטוריאלי או הקיצוני, הוא הקובע ומי שנבחר ברוב קולות כראש ממשלה לא בטוח שיוכל לממש את הזכות הזאת. כי מה שקובע זאת הקומבינה.

 

עוד דבר אחד שקראתי היום ואני נוטה להסכים איתו מאוד, זה שאנחנו כבר מבינים שמי שיושב באופוזיציה כשביבי ראש ממשלה, הוא יהיה ראש הממשלה הבא. ולכן, טוב תעשה ציפי לבני אם במידה והיא לא תרכיב את הממשלה שתשב באופוזיציה, זה יבטיח לה את ראשות הממשלה בפעם הבאה, אחרי שהעם ידיח שוב את ביבי בבושת פנים כפי שעשינו בפעם הקודמת. כי מי שחושב שמשהו השתנה מאז אז הוא טועה. כבר אמרתי, אנשים לא משתנים הם נהיים יותר כאלה.

 

אז למרות שיהיה לנו קשה כאן לאנשים מתונים כמונו, ולאנשים שלא מאמינים בקפיטליזם טהור, כי אם מישהו שכח אנחנו בעיצומו של משבר כלכלי שלא הולך לשום מקום, ולעוד אנשים ששכחו, ביבי לא הציל את הכלכלה אלא הכניס אותנו עוד יותר עמוק לבוץ, אולי תקופה קשה של שלטון מן הסוג הזה יגרום לאנשים להבין שטוב זה לא עושה לנו.

הכותב הוא אודי פוזיס

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
תמות מפשי עם פלישתים
kalligula 12.02.09 (22:47)