מס' צפיות - 365
דירוג ממוצע -
האם "הכניסו" ארד ואדלר ל"חשבון" של ציפי גם את היום שאחרי?
אני בספק, ואם כן? הרי שאופתע עד הגג. כששאלו את ארד מה משמעות נצחונה של לבני על ביבי אמר: שזה חשוב לה בהקמת הממשלה. איזה הקמת ממשלה פור גאד סק?
מאת: בעז לביא 11/02/09 (17:28)

וליבני כפוליטיקאית וותיקה , היתה חייבת לקרוא את "מפת הגושים" מראש ולהערך בהתאם, ובעצם לשכור את "מקס אונט מוריס" הנ"ל רק לצורך זה. והשניים האלה ידעו היטב מה מחכה לה אחרי. אבל כמו סוחרים גדולים וממולחים משוק הכרמל שתקו ב'ערמומיות'.

 

והיא עוד "דפקה נאום נצחון" 'אחו'ל מניוקי', קצת אחרי שביבי ספר לכול העם על נצחון ה"גושים". היום הכריז: " ניצח גוש הימין באופן ברור, חד וחלק". עכשיו ברור לי לפתע, כי ביבי בעצם, לא הלך על נצחון מפלגתו, אלא על מאבק בין גושי! יתרה מזאת, היום ברי לי, כי גם אם היה זוכה ב-19 מנדטים (נניח), היה נואם נאום  אופורי על "נצחון הגוש" וראש "ממשלת הגוש הבא".

 

נו שויין! אז מה עושה ליבני שלא צלחה ב"גושים" ובכול זאת רוצה לממש  את נצחון המיפלגה הגדולה(אני מקווה...יש חיילים לא?). אמר חנן קריסטל הוותיק וה"יודע", רק אפשרות אחת ריאלית (ובלי רוטצייה). ביבי רה"מ, שוויון בשרים 10/10 עם מ"מ רה"מ, ועם ליברמן (איך לא) - הוא הוא הרי ה"גוש" ההוא, שביבי מתפנן לו על הגב - וכול השאר   "לכו א'ביית" כולל ש"ס.

 

ציפי קחי את זה, אל תדאגי, זה רק עניין של חודשים עד שמזוז ייכנס לפעולה נגד ה"ראש" ואת, כמו אולמרט אז עם שרון(להבדיל) מחליקה ישר ל'נעליים הנכונות'. בפוליטיקה גברתי רה"מ כרגיל כמו בפוליטיקה:  " אין דבר כזה שאין דבר כזה, ואם יש דבר כזה? אז אין דבר."

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר