מס' צפיות - 336
דירוג ממוצע -
אז למי להצביע?
מאת: רינה 10/02/09 (19:10)

עברתי על כל הפתקים בקלפי וכולם מאוד מוזרים. אני בעיקרון לא הולכת להצביע, אבל נגיד שאם כן הייתי הולכת, אז באמת היה נורא קשה לבחור ובטח הייתי שמה פתק לבן או מורידה מעטפה לקלפי.

 

אז הנה הפתקים ותסכימו איתי שאין למי להצביע.

 

קץ-(לידר). מי זה לידר ומה הוא עושה בקלפי? -נפסל.

 

ים- (הישראלים). פעם אחת לא הצלחתי להירדם, אז ראיתי בשעה אחת עשרה בלילה תשדיר שרות שם הופיעו הישראלים. היה להם מבטא רוסי כבד ולא היה להם מה למסור לאומה -נפסל.

 

פ (כוח להשפיע) - להשפיע על מה? להשפיע על מי? להשפיע על ראש הממשלה שיתאפק ולא יקח כסף במעטפות? להשפיע על שר האוצר שלא יכניס את היד לקופה הציבורית? לא ברור על מה הם הולכים להשפיע - נפסל

 

חי (ישראל חזקה) - טוב. את זה הוכחנו במלחמת השחרור ובמבצע קדש ובמלחמת ששת הימים ובמלחמת יום כיפור ובמלחמת לבנון הראשונה ובמבצע עינבי הזעם ונכון שפישלנו במלחמת לבנון השניה כי היה לנו שר ביטחון שלא ידע אפילו באיזה צד מסתכלים במשקפת, ולאחרונה היה גם מבצע עופרת יצוקה, במחיר שהיא עלתה לנו יכולנו לפתוח אוניברסיטאות ללא תשלומי שכר לימוד. אז מה הם רוצים להגיד? - נפסל.

 

נץ (לזוז) - לזוז לאן? כבר יש בריחת מוחות מישראל, העולים החדשים לשעבר עוזבים את הארץ בהמוניהם, אז לאן לזוז? לעזה? לכיוון לבנון? מה? - נפסל.

 

ל (ישראל ביתנו) של ליברמן נכון? זיהיתי לפי הל'. אולי רק עכשיו גילה ליברמן שישראל היא ביתו וביתו בלבד והוא מנסה להפחיד את השכנים, אבל ישראל תמיד הייתה הבית הלאומי של כל היהודים גם אם הם ישבו בקנדה או באוסטרליה, תמיד הם ידעו שאם הם יגיעו יקבלו אותם בזרועות פתוחות וידים מושטות, במיוחד אם יגיעו עם הרבה כסף - נפסל.

 

ק (רעם) - משהו שמגיע אחרי ברק? אנ בספק אם ברק יבחר, אז ככה גם הרעם לא יגיע. חבל על הקול - נפסל.

 

נ (ישראל המתחדשת) וואלה! שמתי לב לכל המותגים החדשים. מקדונלד, סופר סנטר, ביג, ארומה ועוד כאלה, זאת לא ישראל המתחדשת, זאת ישראל המעתיקנית. - נפסל.

 

נר (לוחמי חברה מאוחדים) מה זה? במה הם נלחמים? - נפסל.

 

ש"ס (התאחדות הספרדית העולמית שומרי תורה) - כן. שומרים על התורה וזה עולה לנו המון המון כסף השמירה הזאת. חוץ מזה אלוהים כבר נמצא בכיס הקטן שלהם, אז? נו... הם יבחרו, או שלא. תלוי ברצונו של האלוהים. הוא איתם הם לא צריכים אותי - נפסל.

 

כן (קדימה) - אולי אם הייתי הולכת לקלפי אז כן היתי מצביעה בעד ציפי ליבני, בכל זאת היא אישה ונשים כידוע הן רגישות לסבל הזולת וגם דואגות לכל המסכנים והנדכאים, אבל הגרופי שהיא סוחבת אחריה הם ג'יפה ולכן - נפסל.

 

אר (אור) מה זה? איזה אור? אור נרות? אור ירח? זה מפלגה של חברת החשמל? מה הם מציעים? - נפסל.

 

פך (מהפך בחינוך) - איזה מהפך הם כבר יכולים להביא בחינוך שלא קשור בכסף? שישים שנה החינוך על הפנים ועכשיו מהפך? מה יגידו על זה בוגרי המחזורים משנת תש"ח? איפה הייתם קודם? - נפסל.

 

קנ (עלה ירוק) כל הסטלנים להצביע. אנחנו באמת צריכים לרחף על חומר כלשהו כדי לא לחיות את המציאות, אבל אני מתנגדת לסמים, לכל הסמים - נפסל.

 

צי (צבר) - כאילו... זה? מהאח הגדול? לא היה לו כזה רייטינג שמצדיק מפלגה, הוא בכל זאת הקים? נו...טוף. מבחינתי - נפסל.

 

נפ (אחריות, לב אחר ורוח חדשה) - מה זה, זה? מפלגה של חברות ביטוח? שהתאחדה עם מיסטיקנים? מה זה לב אחר? השתלות לב לנזקקים? רוח חדשה, זאת איזו כת? לא ברור - נפסל.

 

ינ (לב) - הלב המקורי מהמפלגה הקודמת? מה זה? - נפסל.

 

רק (הירוקים למען ישראל ירוקה) -הלו... לא ראיתם את טלוויזיה בזמן האחרון? ישראל מתייבשת. גם בחורף ישראל מתייבשת, אז איך ישראל ירוקה? צריך בשביל זה מים, הרבה מים. טיפשים. - נפסל.

 

קפ (כח הכסף) בשביל המפלגה הזאת אולי הייתי מצביעה. יש להם כנראה המון כסף או שיחלקו כסף מקופת האוצר גם יש להם כנראה כוח לעשות את זה, אבל קודם שיוכיחו, שיציגו תשקיף ויסבירו איך הם מתכוונים לעשות את זה. עד אז - נפסל.

 

ו (חד"ש) מפלגה ותיקה שאף פעם לא נמצאת במקום של תהליך קבלת החלטות - נפסל.

 

מרץ (התנועה החדשה) - התנועה הישנה לא הייתה משהו, לכן גם החדשה לא תהיה. כולה בלה בלה בלה - נפסל.

 

ה (התנועה הירוקה מימד) עוד פעם משהו נוסף בצבע ירוק רוצה לקפץ לכנסת? ירוק זאת מלת הקסם? כמה ירוקים רצים לכנסת! כאילו מה? אומרים ירוק ועוברים את אחוז החסימה? - נפסל.

 

אמת (העבודה)עוד תנועה שהוכיחה שחוץ מפטפטת לפני בחירות אין לה בעצם מה להציע. - נפסל.

 

זך (גיל) מה זה? אני באמת לא מבינה. למה להצביע למפלגה הזאת בהנחה שזאת מפלגה ולא טעות של פתק הצבעה - נפסל.

 

ג (יהדות התורה) - מה? יהדות שייכת לתורה, התורה שייכת ליהדות ושני אלה ביחד זה גוש אלים שמנסה לכפות עלינו את מצוותיו ואת דרך חייו - נפסל.

 

ט (האיחוד הלאומי) טוב. בסדר. איפה פה האיחוד הלאומי אם לכנסת מיוצגות שלושים ושתיים מפלגות לא ברורות? - נפסל.

 

ב' (הבית הלאומי מפדל החדשה)הם מתחלקים עם הבית של ליברמן? או שהם יגורו באותו בית? ומה זה מפד"ל החדשה? היא עברה שיפוץ?  עשו לה קרמיקות ופנלים חדשים? ליברמן אהב את הצבעים? - נפסל.

 

פי (ברית עולם למען ילדינו) אני בטוחה שהייתי מנותקת המון זמן מהמציאות כאן בארץ. כרתו ברית עולם למען ילדינו ואני לא יודעת על זה כלום. אם יש למישהו פרטים, אלי בבקשה! - נפסל.

 

ץ (צומת) אין לי מה להגיד על זה. צומת. סתם צומת בלי כיוון. לא קדימה ולא אחורה ולא לצדדים. צומת - נפסל.

 

מחל (הליכוד) בסרט הזה כבר היינו לפני שמונה או תשע שנים. ביבי החריב את הכלכלה של העם ובנה יפה מאוד את הכלכלה של העשירים. אז תודה, אבל לא תודה. - נפסל.

 

פק (רעש) כשמפוצצים שקית זה הרעש שאתם שומעים "פק" כנראה זאת מפלגה של יוצאי רעם. הרעם הוא קול חזק ומרעיש, של השקית לא. טוב, אין סיבה להצביע בשביל פק - נפסל.

 

יק (ניצולי השואה עם בוגרי עלה ירוק) - הוכחה למה מריחואנה מסוכנת לבריאות. ניצולי השואה לקחו שכטה והתחילו לרחף על חומר גרוע, תוך כדי ריחוף הם התאחדו עם בוגרי עלה ירוק שהמוח שלהם מזמן נדפק ומכאן יצאה מפלגה אשר כשמה כן היא, יאק... - נפסל.

 

זהו חברים. זה מה יש. מעניין איזה סלט יצא מהבחירות האלה ומי יהיה המושחת הבא שימלא את הכיסים של עצמו ושל החברים שלו בכסף, יתענג על השלטון ועל השררה ולא יראה את העם ממטר. ידי לא תהיה במעל הזה, כי אני לא הולכת להצביע כי אין בשביל מי להצביע. אני לא מצליחה להצביע אפילו בקלפי וירטואלית.

הכותבת היא אחת שאיכפת לה מכל מה שקורה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר