מס' צפיות - 346
דירוג ממוצע -
רשמי עולם מדור החוץ של רועי אורן
סיפורים רבים המשפיעים על עולמנו הרחב.
מאת: רועי אורן 07/02/09 (19:45)

1: כמו בישראל גם המצב הכלכלי הקשה ברוסיה אינו מעודד את האנשים לבצע מהפכה ולהדיח את הצמד פוטין -מדבדב מהשלטון בטענה שאין חלופה יותר טובה לשלטון  אם היו נותנים צ'קאנס לקאספרוב יכול להיות שבחוכמת משחקו היה מציל את המשק.

 

2: בימים אלו יצא לאור בעברית ספרה של העיתונאית אנה פוליטקובסקאיה אשר נרצחה כזכור ב7 באוקטובר 2006 (יום הולדתו של ולדימיר פוטין) בספר מאשימה פוליטיקובסקאיה את פוטין בכל השחיתות והחולאים אשר נגועה בהם רוסיה עד היום מחוסר טיפול בקשישים ובילדים דרך העברת נשק לאיראן ודרך דיכוי כל סממנים של התנגדות שווה לקרוא את הספר אשר מספק פסיפס מרתק על החיים ברוסיה הבולשיביקית.

 

3:אלביס אלונזו בארט הוא נהג בן 46 ממדינת פלורידה בארה"ב אשר ייכנס לספרי ההיסטוריה כאיש אשר עשה את מספר עבירות התנועה הגדול ביותר ביום אחד:50. בין העבירות שעשה: שימוש בסם בשעת נהיגה ,חציית צומת באור אדום, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו ועוד לבארט יש עבר פלילי עשיר ולכן זה לא מפתיע.

 

4:לרגל חגיגות ה-50 לבובה "בארבי" עוצבה בובת בארבי בדמותה של קאנצלרית גרמניה אנגלה מארקל. הבובה הוצגה בפסטיבל צעצועים בעיר נירנברג שבגרמניה אך צלא זכתה לתגובה מהקאנצלרית.

 

5:שני נערים משועממים מרוסיה רצחו נערה ע"י כ שהטביעו אותה באמבטיה אך את הגופה שלה הם אכלו במקום לקבור

מסתבר שקניבלים לא חיים רק בגרמניה

 

6: בבלוג של שר החינוך באנגליה התגלו שגיאות דקדוקיות רבות הנובעות מחוסר תשומת לב ולא מחוסר השכלה חלילה.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר