מס' צפיות - 483
דירוג ממוצע -
מדוע אנו עם גזעני ? והפעם, מדיניות ליברמן מנצחת!!!
מאת: zvidoc 06/02/09 (19:00)

בעקבות הפרסומים על וההצהרות של ליברמן ואלה אשר עשויים להיות שותפיו לממשלה הבאה, יש לציין כי עם ישראל לא זקוק לו, לליברמן, ע"מ להוכיח את גזענותו!!

 

הכתבה ב-- MYNET-- על המצב המחפיר בו מוחזקים פליטי אתיופיה , אריתראה וסודן באור עקיבא , רק מחזקת את הידיעה כי אנו אכן עם גזעני, שונא זרים ומוותר על זכויות אדם. כמו גם הרעיון להושיב את מרזל כחבר וועדת בחירות, דוחף את התושבים במדינה לכוון הגזעני פאשיסטי אליו היא נכנסת.

 

 

לא יאומן כי במדינה של פליטי שואה , נרדפי גזענות בכל העולם, אירופה המזרחית כמו גם מדינות צפון אפריקה והמזרח התיכון, ההתנהגות אל הגר בתוכינו ויהיה זה בני המגזר הערבי או פליטי דרפור ועוד גרוע מכך : עולי אתיופיה, תהיה ההתנהגות דומה או גרועה, לפי אמות המידה אשר הציונות חלמה עליהם, מאשר בארצות מהן באנו. לכן לא פלא לראות בצעד המפחיד של עליית אנשים כמו ליברמן ונתניהו, כן גם הוא דוגל בסגרגציה המגזרית ומתעלם מחובותינו המוסריות כעם אל הגר אשר בו. כבר נכתב פה בעבר על היחס אותו מקבלים עובדים זרים ממעבידיהם הישראלים ומצבם רק הולך ומחמיר למרות הוצאת חוקים אשר אמורים להסדיר את היחס של המעבידים אליהם.

 

יש ממה להירתע לנוכח התוצאות הבאות עלינו בבחירות הקרובות !

 

מכאן ועד ליצירת מדינת אפרטהייד , עם חוקים גזע מעוגנים בחוק , המרחק כבר לא גדול. זה כבר לא "חזון" הזוי ולא מטאפורה, זוהי מציאות הולכת ודוהרת אלינו בכל המהירות וטוב כי יש מידי פעם שי לנו תזכורת לנעשה בארץ ע"י עיתונאי זה או אחר.

 

אבל , לא , אלו רק תזכורות, חשובות , אך כנראה לא יעילות , נכח הסקרים השחורים אשר מביאה לנו התקשורת הכתובה והלא כתובה , בימים האחרונים לגבי סיכויי הימין הקיצוני לחדור לתוך ורידנו וככל ומדברים על זה בתקשורת כך נותנים להם במה חופשית ושעות שידור עליהם הם לא טרחו לשלם.

 

אבל זאת מדינתנו ורק אלו אשר לא רוצים בה כך , חייבים לעשות הכל על מנת להסיר את האיום הזה מעלינו , ע"י הצבעה נגד החזית הפאשיסטית הזו , מחד וע"י מעשים בחיי היום-יום כנגד מדיניות והתנהגות זו מאידך. כן גם אנו חיים בסכנה בה נצטרך יום אחד לומר לעולם " עשינו רק את אשר המנהיגים הורו לנו" ונשכח כי אנו בחרנו בהם... מוכר למאן-דהוא?

 

 

 

 

 

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 4 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
,לפחות תדייק בעובדות
kalligula 07.02.09 (23:14)
2.
בעיות בהבנת הנקרא ולא פעם ראשטנה
zvidoc 07.02.09 (23:42)
3.
בין השורות
kalligula 08.02.09 (22:42)
4.
דווקא מחמיא לי כל אחד יכול לראות>>
zvidoc 12.02.09 (12:09)