מס' צפיות - 677
דירוג ממוצע -
דין מוסר על גב הילדים
מאת: kalligula 04/02/09 (23:38)

לעיתים אתה נתקל בסיפור שמצליח להרעיד לך את הסיפים. בזמן האחרון יותר מידי מקרים של ניצול מיני בילדים, ופדופיליה מתפרסמים ומגיעים לתודעת הציבור, ריבוי המקרים כה רב עד שנראה שזו הפכה להיות מגפת מדינה, וזה פשוט  מ פ ח י ד.

 

אדם שתוקף ילד או מסוגל לראות בו אובייקט מיני הוא פשוט חולה ברמות שלא ניתנות לתאור, ולדעתי אדם כזה חייב להיות סגור מאחורי סוגר ובריח ובעיקר מורחק מהחברה, מצידי יכולים גם לחתוך לו.

 

אמנם לאותו פדופיל אין סליחה וכפרה אבל תמיד הוא יכול ל"הסתתר" תחת המטריה שזהו איזה פגם במוח, ובעל יצר שאינו ניתן לשליטה וצריך להיות מטופל. מאידך את כל אלה שיודעים על מעשיו, ועדין מחליטים לעמוד מנגד ולא לפעול ולעשות דבר ע"מ לעצור אותו, ולגונן על אותם חסרי ישע , הם כבר לא רק משתפי פעולה למעשיו אלא חמור מכך, ולהם אין סליחה וכפרה ושום תוענה לא תוכן להגן על בחירתם זו.

 

כל זה חמור שבעתיים כאשר הורים לילדים, יודעים שמישהו פוגע ומחלל את ילדם, ועדין בוחרים לא לנקוט צעד ולהשאיר את ילדם מופקר ופגוע לכל שארית ימיו לעיתים ללא יכולת שיקום.

 

כאשר שמעתי את הסיפור המזוויע שארע בירושלים, בו בן משפחה ביצע מעשי סדום בשני אחייניו בגילאי 4 ו 9 כאשר הוריהם ידעו על המעשים הנפשעים האלה ועדין בחרו לא להתלונן נגדו במשטרה וזו מהסיבה שכאשר הם התייעצו עם הרב שלהם הוא אמר להם שאם הם יתלוננו עלול לחול עליהם (דין מוסר).

 

רב בישראל ייעץ למאמיניו לא להתלונ במשטרה כנגד פדופיל שאנס את ילדיהם, ואף איים עליהם שאם הם יעשו כן יכול עליהם דין מוסר שמשמעותו התרת דם!!! ומי יגן על אותם ילדים חסרי ישע??????????????????

 

האם שמה הטוב של הקהילה חשוב יותר מאותם ילדים רכים שיקח שנים אם בכלל לשחרר אותם מהטראומה המזוויעה הזו שתלווה אותם לאורך כל חייהם? האם הקהילה הזו מעל החוק?

 

לעיתים נראה שאנו חיים במדינה בתוך מדינה ,כאשר קהילה מסויימת יכולה להתבדל ולעשות ככל העולה על רוחה, זכויות כן ,חובות אין חיה כזו, אין אכיפה, רשויות המדינה מפחדות להכנס בשעריה, ולא פעם מנסה אותה קהילה לקבוע לנו אורחות חיים ובעיקר לכפות אותם עלינו, קהילה שחיה בתוך עצמה ומסוגרת כאשר חייה מתנהלים ע"פ חוקיה גם כאשר הם פוגעים בבניה שלה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר