מס' צפיות - 269
דירוג ממוצע -
תופעה מוזרה
מאת: רינה 03/02/09 (17:49)

תופעה מוזרה מתרחשת בנתניה. חרדים מסתובבים בעיר ומקללים את ש"ס וקוראים לציבור לא להצביע ש"ס וביבי. מה ביבי קשור לש"ס לא הצלחתי לברר. הם עושים את זה באוטובוסים, ברחובות ובכל מקום בו מתקהלים יותר משלושה אנשים.

 

בכלל לא ידעתי שלחרדים יש אוצר קללות כזה גדול. הם מנבלים את הפה במילים הכי גסות ובקללות הכי מגעילות, קללות שאי אפשר לרשום אותם כאן מטעמי צנזורה. כל החרדים האלה קוראים לא להצביע לש"ס/ביבי ומצד שני מנסים לשכנע את כולם להצביע עבור ציפי ליבני.

 

גם הקריאה להצביע עבור ציפי ליבני היא מוזרה בעיני כשהיא מגיעה מהחרדים, אלה שלובשים שחורים וכובעים מסאטן או מפרווה. העיר שלי מלאה בהם.

 

בפעם הראשונה שנתקלתי בחרדי שהולך ומקלל את ש"ס חשבתי שזה איזה משוגע, לא חסרים כאלה בקרבם, מרוב שתורתם אומנותם הם לפעמים יוצאים מדעתם ולכן זה לא היה מוזר, אבל מאז אותה פעם ראשונה בשבוע שעבר, נתקלתי בעשרות מהם עם אותה התופעה.

 

היום ניסיתי לברר באוטובוס עם החרדי שצעק כל הדרך מהשכונה שלי עד העיר, למה לא להצביע ש"ס וכל מה ששמעתי ממנו היה שהם מנוולים, למה? אני עדיין לא יודעת כי הוא רק צעק קללות וכינויים שממש מנוגדים לרוח התורה שלפיה הם חיים, אחרי זה הגענו לתחנה שבה הייתי צריכה לרדת וירדתי כשהוא עדיין ממשיך בשלו. המסר שלו היה ברור לכל נוסעי האוטובוס, להצביע לציפי ליבני.

 

ציפי ליבני היא אישה ובעיני אישה חזקה וכנראה היא תהיה הראשונה שתקיים את מה שהיא מבטיחה. אם משהו יגרום לי ללכת לקלפי, זאת תהיה ציפי ליבני. אני מאוד מפרגנת לה. היא אישה שלא נכנעת לסחטנות של אף אחד, היא אישה שלא מתלהמת וגם לא דמגוגית.

 

אולי בגלל שהיא לא נשחקה שנים ארוכות בפוליטיקה, היא לא מדקלמת מצע בחירות מבחירות קודמות. ציפי גם לא משמיעה את מה שהעם רוצה לשמוע. היא רהוטה, היא עניינית, לא מלכלכת על אף אחד מהמועדים האחרים והיא אומרת רק את מה שהיא מתכוונת ליישם כראש ממשלה. היא ממש אמיתית בעיני ואני מאמינה לכל מה שהיא אומרת.

 

חבל שהיא מייצגת את מפלגת קדימה. מפלגה שממנה יצא אולמרט ועדיין מכהן כראש ממשלה למורת רוחו של העם. הסיבה היחידה שמונעת ממני להצביע זאת המפלגה שהיא קשורה אליה. אני אישת מאוד מפרגנת לה, אבל לא מפרגנת בכלל למפלגה שהיא מייצגת.

הכותבת היא אחת שאיכפת לה מכל מה שקורה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר