מס' צפיות - 249
דירוג ממוצע -
לא מרחם על הרשזון
מאת: אודי פוזיס 03/02/09 (12:30)

מעניין שלמרות שנראה שהמעגל סוגר עליו חזק, הרשזון עדיין מכריז שלא לקח כספים לטובתו האישית ומוכן להודות רק שהדרך בה לקח את הכספים (אלוהים יודע למה) היא הבעייה כאן.

 

הוא ממשיך וטוען איכשהו שהוא החזיר את הכסף. אז אם הוא לא לקח לטובתו האישית למה היה צריך להחזיר. קצת תמוהה לא?

 

למרות שאלו אינן עבירות של הטרדה מינית או אונס כמו אצל קצב למשל, ואולי ניתן להשוות אותן לעבירות של אולמרט או של אנשים אחרים שמעלו וגנבו, מישום מה אצל הירשזון העבירות הללו נראות חמורות יותר. הדרך שבה נהג לאורך כל הדרך, הכסף המזומן, המעורבים בפרשה הענפה הזאת וכל ההתנהלות שלו לאורך הפרשה לא משאירים מקום לרחמים. העובדה שהוא ממשיך להתכחש לגניבה עושה את העניין עוד יותר חמור. ולחשוב שהיה כאן שר אוצר.

 

אין ספק שאין להרשזון סיכוי לחמוק מהמצב ואיך שהדברים נראים עכשיו, הוא כנראה ישב הרבה זמן בכלא, וטוב שכך. הגיעה הזמן שאנשי ציבור יתנו את הדין על ההתנהגות המושחתת שלהם ויחשבו פעמיים לפני שהם מנצלים את מעמדם כדי לפגוע בציבור.

 

אני לא בטוח שזה באמת ירתיע אנשים נוספים, הרי כל אחד חושב שהוא חסין בפני החוק ברגע שהוא יושב שם למעלה, אבל אולי הם יחשבו פעמיים.

 

ולגבי הירשזון למרות שנראה שהוא מתחנן לרחמיו של בית המשפט, אני מציע למצות איתו את הדין ולא לרחם עליו,  להפך, הוא אמור היה להוות דוגמא...והוא פישל ובגדול, ועל זה הוא צריך לשלם, וביוקר.

הכותב הוא אודי פוזיס

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר