מס' צפיות - 509
דירוג ממוצע -
מה מחפש מר נעם שליט אצל עובדיה?
עם כל הרצון של כולם לראות את גלעד שליט חוזר לבני משפחתו ולעמו, קצת קשה להבין את אשר מחפש מר נעם שליט, ערב בחירות, אצל עובדיה יוסף ושליטי ש"ס.
מאת: zvidoc 02/02/09 (10:51)

עם כל הרצון של כולם לראות את גלעד שליט חוזר לבני משפחתו ולעמו, קצת קשה להבין את אשר מחפש מר נעם שליט, ערב בחירות , אצל עובדיה יוסף ושליטי ש"ס.

 

מבלי לרצות בכלל להיות במקום משפחת שליט במסע הארוך והקשה מנשוא של מאמציהם להביא לשחרורו של בנם היקר להם מכל, אין מה לקנא בהם ובטח לא לשלול כל אמצעי אשר מקדש את המטרה מעבר להקרבת עוד חיילים , כפי ודרשו לא מעט בעת מלחמת עזה, כמובן כי גם הפנייה אל "קדושי" העם היא זכותם ובחירתם האישית של בני משפחת שליט.

 

ובכל זאת, מעבר לעובדה כי המהלך נעשה ערב בחירות ומעבר לעובדה כי הליכתנו לבחירות מוקדמות היא בפרוש מעשה אשר ש"ס וראשיה הפוליטיים והרוחניים , אחראים במידה רבה של סחטנות מקצועית,  קשה לא להזכיר מעט מפניני עובדיה יוסף ע"מ להראות כי בצר להם הולכים בני משפחת שליט למקום ללא להם, ואולי כן?

 

 

 

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
לפי הכותרת ראיתי שאתה שמאלן
יופיטר 03.02.09 (14:31)
2.
אני דווקא כותב ביד ימין:)))
zvidoc 03.02.09 (17:08)
3.
אם אין לך בעיות אחרות - ניחא -
יופיטר 15.02.09 (12:53)