מס' צפיות - 277
דירוג ממוצע -
אודי עשה לי - 'סביבון בחירות' - בחירות מ "עופרת-יצוקה"...
ובקיצור "אהודיי" עשו לי בחירות... אחד חיכה בסבלנות (שהציקה אגב רק לנו) ודפק מבצע שבועיים שלושה לפני הבחירות, קבל תוספת 4 מנדטים (שכבר עומדים להיעלם) והשני לקח "פסק זמן" מחמאס שבועיים לפני, וישוב למהלומת שלב ג' יומיים לפני הבחירות. לא חכם???
מאת: בעז לביא 29/01/09 (13:27)

חכם מאד! אם לא הייתי בודק היטב לצורך חיזוק דברי את הנושא, הייתי משוכנע כרוב 'שאר העם' שאך יד המקרה בדבר.

 

אבל אני חייב לשאול אתכם שאלה, האם לפני שנתיים היה המצב בעוטף עזה שונה מאשר ערב פרוץ ה'עופרת'? למה חייב "הקש לשבור את גב הגמל" דוקא בדקה ה-90 ? - חודש לפני הבחירות - ? אגב כבר לפני כמחצית השנה העליתי סוגייה זאת שנראתה לי אגב מוזרה מאד.

 

באופן 'מפתיע' אגב, בסקר שנערך בשבוע בו חדלנו אש בעזה, זינקה לפתע מפלגתו של ברק ב-5/4 מנדטים  (בסקרים). כולם היו תמימי דעים שיד "עופרת יצוקה" בתופעה, ובודאי לא טעו, אך איני יודע אם משהו חשב על-כך שתוצאות דומות - בהבט הלחימה - ניתן היה להביא גם חצי שנה, ושנה קודם לכן.

 

היום אני כבר מתחיל להבין,  שגם ה"יציאה" מעזה שנערכה ויוצגה  בצורה כה מרשימה, עם מנהיגי אירופה, בנאום ראש ממשלתי כה מרשים, בהסכמה סוחפת ו'צחוקים על צלחת מרק זנב השור' היתה הצגה מתוכננת היטב שבושלה בטוב טעם במטבחם של לבני & אולמרט, בדיוק למיקרה הזה,- ש'האויר מבלונה' של מיפלגת "קדימה" יחל  לדלוף במהירות, וארסנל המנדטים יצטמק באופן דרמאטי - .

 

הנה, בדקה ה-94, "זמן פציעות" דוחפים מבצע "הכרחי" וסופני בעזה (להלן שלב ג'), כי " איננו יכולים עוד..להבליג." אני אומר לכם, שבמיקרה הגרוע, זה מציב את "קדימה" וה'ליכוד' שכם אל שכם (תיקו), במיקרה הטוב מעלה את מיפלגת ליבני שתיים שלוש מדרגות מעל ה'ליכוד'. כמובן שכבר קודם לכן יאמרו ש"אין ברירה" ומדחיקים  את יום הבחירות לשבועיים עד חודש מאוחר יותר, כך שהמועד עוד יהנה משמחת המילחמה "בגבור ישראל על אויביו". ואם מי שהוא חושב אחרת - שיקום! זה יהיה, זה יהיה, תשמעו לי. ואם מי שהוא  מציבור הקוראים חושב שקברניטי הממשלה ורמטכ"ל הצבא "נדהמו עד אימה" כשהחמאס (על וורסיותיו הרבות) לא שמר על הפסקת האש? - שישב ! (בהנחה שקודם הוא כבר קם).

 

ועכשיו הערה: מאחר ואני מנסה (תמיד על-פי-רב) להכניס מסה של חומר,  מקופלת בשטח כתיבה מצומצם, והנושאים המובאים לעיל הינם 'רב-שכבתיים', יש קושי לעיתים לקורא (בלתי מעורה) להבין מה אני רוצה. אני ממליץ על-כן לקרוא את הכתבה פעמיים, ולמי שיש סבלנות גם שלוש.

 

 יאללה ביי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר