מס' צפיות - 441
דירוג ממוצע -
רשמי עולם - מדור החוץ של רועי אורן
עוד סיפורים מרתקים מרחבי הגלובוס והעולם הגדול.
מאת: רועי אורן 27/01/09 (20:37)

1: היום מצויין ברחבי העולם יום השואה הבינלאומי כאשר הטקס המרכזי ייערך בעצרת האו"ם בניו יורק. יום זה נקבע ל27 בינואר 1945  מאחר ומדובר ביום שבו שחררו בעלות הברית את מחנה ההשמדה אושוויץ. יותר ממיליון איש נספו במחנה ההשמדה אושוויץ למרות שחלקם מתו ממחלות רעב או עבודת פרך שנערכו סמוך למחנה. יום זה נקבע ע"י האו"ם בשנת 2005.

 

2:בניגוד לישראל באירופה ישנם סופות קטלניות שקטלו חיי 24 בני אדם בדרום צרפת ורבים אחרים נותרו ללא אספקת חשמל ומזון. חברות ביטוח העריכו את שווי הנזק שנגרם לרכוש ביותר ממיליון אירו. גם בספרד נהרגה אישה בת 70 מהיפותרמיה ומתו ארבעה ילדים אשר גג ביתם נסחף ברוח.

 

3: צעיר בלגי בן 20 בשם קים דה וילדר הודה ברצח של שני פעוטות ועובדת במעון בעיירה הבלגית דרדמונד אך הכחיש כל קשר לדקירתה  של אשה נוספת החודש (למרות שהוא חשוד גם ברציחתה) עדיין לא ברור המניע לרצח.

 

4: הנסיך הארי נפרד מחברתו צ'לסי דיווי  לאחר חמש שנות חברות  הדבר נבע מכך שהם נםרדו לפרקי זמן ממושכים וכן היא התקשתה לקבל את אורח חייו הראוותנים.

 

5: אישה ילדה היום במדינת קליפורניה בארה"ב שמונה ילדים בניתוח קיסרי . האישה ילדה ששבנות ושני בנים ומצבה טוב.

הכותב הוא אני כרגע סטודנט לתקשורת אשר כותב בנושאים שונים מספורט ועד רווחה ואקטואליה . כרגע אני לומד באוניברסיטה הפתוחה (אולי זה ישתנה בעתיד)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר