מס' צפיות - 246
דירוג ממוצע -
...צועדת "קדימה" אך רדומה עד מאד
אין להנהגת 'קדימה' את מה שהיה לאריק שרון, כריזמה, עם איזה "בייגלה קטן" מעל הראש וזה עלול לצמצם משמעותית את 'היקף החזה' שלה.
מאת: בעז לביא 26/01/09 (17:29)

וגם אם גוייסו ארד ואדלר(לשעבר מטעם שרון) לקמפיין, לא תקל עליהם המלאכה. וזה לא שבקדימה אין "ויטרינות", יש שם ויש לרוב, אך מאחר ולא ידעו נבוני המיפלגה לפרגן ולהציב אותם במקום הנכון, הם הפכו ל"עציצים" ואלה כידוע, בשנה שחונה  -כשנה זאת - קמלים ומצהיבים עד מהרה.

 

חבל!  חבל שאנשים כדיכטר, הנגבי, רמון, איציק  ומופז, לא קבלו מקום ביציע. ועד כדי כך הם ב'דר בלאק' עד אשר הם מתביישים אפילו לבקש.

 

"בראשית", סחב גם ביבי את כל הליכוד על כתפיים של איש אחד!  -אם הוא נפל, נפל כל הליכוד -  אבל הוא ראה כי רע  ו"הביא גלרייה" אישים שאמורים להעניק לו 'שורש' רחב דיו ביחס לענפים הרחבים שפיתח לאחרונה.

 

 בהקשר זה רק אומר,  שכשזכתה קדימה בבחירות בסיבוב הקודם, והאופורייה גאתה בה עד שהעלתה אדי קיטור השמיימה, אמרתי לשניים מקברניטיה, שעצי ארז לא ניתן לגדל בכוס מים, חייבות להתבצע פעולות רבות על מנת לחזק את "שורש המיפלגה" וראשית חכמה, דרך חיזוק וקידום (אפילו דרמאטיים) של פעילי השטח ברחבי הארץ, ובמילים אחרות מביאי הקולות בפועל. אם הם לא יהיו "נסיכי המיפלגה" היא תפול לעסקנות ה"יועצים הצעירים" והחוצפנים מחצרות השרים (ה"שלח לי פקס'ניקים" נהגתי לכנותם). אלה שחוץ מקולות שהשמיעו ב'שירותים' לא הביאו ולו קול אחד למיפלגה.

 

בקיצור כיוונתי לבעייה מספר שתיים, שנובעת מאותם יועצים רועצים (ונועצים), על השרים לבטל (פק"לית אפילו) מייד עם הבחרם למשרתם את נוהל ה"חצר הסטרילית" ולהיות נגישים לעם ולמצביע. בקדימה עשו בדיוק את ההיפך ואולי אפילו המציאו את המונח.

 

(בליכוד דואג ה'מרכז' לביטול ה"חצרות".)

 

ואני פונה לידידי (נניח) מקדימה, "זהו , תפסיקו לעמוד מול הראי ולצבוט את עצמכם בלחיים, הבחירות הקודמות תחת צילו של שרון עברו ופסו מהעולם, אנא עורו מחלומכם הורדרד וחיזרו מיד למציאות, שמא עוד נזדקק   לטלסקופ בין-כוכבי על-מנת לראות אתכם.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר