מס' צפיות - 288
דירוג ממוצע -
חכ"ים הזהרו בדבריכם המדינה יותר חשובה מכסא
מה שקורה היום בממשלה מצדיק את קיום הבחירות נקווה שיוכלו להתקיים במועד.
מאת: יופיטר 15/01/09 (10:22)

חבל שהמדינאים שלנו לא משכילים לחבור להצלחה של צה"ל - לצורת האירגון והביצוע שלו - הממשלה לצערי - במקום למנף את ההצלחה - עסוקה בעניניה - וכל אחד מושך את השמיכה לכיוון שלו - כך לא יכולה להתנהל ממשלה - ובטח לא בעת לחימה.

 

כאשר רוב העם מאוחד - והאופוזיציה נותנת סיוע - הליכוד בקלות יכול היה לנצל את מצב הקבינט לצרכיו - וכל הכבוד שלא עשה כן - אני מקווה שהאזרחים יזכרו לו את זה בבחירות הבאות - כיום עוד יותר מקודם  אני בטוחה שאין צורך במפלגה כמו קדימה - שנבחריה מקובצים ממפלגות שונות - ולמעשה אין הם יכולים לגבש אג'נדה - אני מקווה שכל מצביעי הליכוד בקדימה - יחזרו ללליכוד - וכל מצביעי העבודה יחזרו לעבודה - בלי קדימה - יכולות להתגבש 2 מפלגות גדולות - ליכוד מול עבודה - ימין מתון מול שמאל מתון.

 

קדימה למעשה הפריעה לתהליך הזה - אינני מבינה את מצביעי קדימה - שלמעשה שרון הוא זה שסחף אותם - ואת אולמרט ולבני הם קיבלו במיקרה - עקב התרדמת שלו - מגוחך בעיני לבחור ראש ממשלה רק בגלל שהיא אישה - זאת ממש לא סיבה רציונלית.

 

לבני לא הוכיחה יכולויות מזהירות - האנגלית שלה ממש לא משכנעת - וכשהיא פונה לאומות העולם - לפעמים אני קצת מתביישת - שהיא מדברת כמו תלמיד תיכון שקיבל 7 באנגלית. כדי שלא יאשימו אותי שאני כותבת מטעם - אני לא חברה באף מיפלגה - אני קול צף - מסתכלת על הבחירות באופן רציני - וחושבת אך ורק  מי ינהל יותר טוב את המדינה - או האם חשובה אופוזיציה מסויימת שצריך לתמוך בה - אני בטוחה שהאזרחים שמצביעים כל פעם על פי המצב - הם אלה שלמעשה משנים את פני השילטון בישראל.

 

לצערי יש תמיד כאלה - שמתיאשים ומצביעים למיפלגות קטנות - או חדשות נוסח הגימלאים - אלה עוצרים למעשה את תהליך ההתגבשות של 2 מפלגות גדולות - שיהוו אלטרנטיבה - זו לזו - במיקרה של שחיתות - סיאוב - או אי דאגה לאזרחים - ודאגה לאינטרסים מפלגתיים בלבד - אני מקווה שהכנסת הבאה - תדאג לחוקק חוקים ותשים את  האינטרסים של ישראל והבוחרים לפני האינטרס של הכיסא ומנעמי השילטון - כיום נראה לי שהנבחרת של הליכוד - היא הטובה ביותר - אבל היא זקוקה לקולות רבים - על מנת לא להיות תלויה מדי בקואליציה משתקת - כולי תקווה שאזרחי ישראל יבינו - שהגיע הזמן שיהיה לנו שילטון יותר יציב - ולא נצטרך כל 2-3 שנים לקיים בחירות . חבל  שכתבות מסויימות באתר לא באות לידי ביטוי לציבור הרחב - ושוב ושוב אנו רואים - שומעים וקוראים את אותם אנשי התיקשורת - עם אותן הדעות - למרות שיש בינהם כמה מאד ראויים - שתורמים לנו הבנה אינטלקטואלית.

 

לגבי החכים הערבים - אני חושבת שעל האזרחים באמצעות האינטרנט - להגיד למצביעיהם - אנחנו לא נגדכם - אנחנו מבינים את כאבכם - אבל אנא נסו לראות את 2 הצדדים - אי אפשר לחיות אך ורק על פי הרגש - מדינת ישראל ללא ספק היטיבה איתכם - לראיה - ראו את הפלסטינים בשאר המדינות - לא רק בעזה - מצבם ממש לא מזהיר - חופש הביטוי שלהם - אפילו לא נוגע בח' של חופש הביטוי שיש לכם בישראל - מדוע אתם לא מתקוממים על רצח פלסטינים בידי פלסטינים - נוסח החמאס בפתח .

 

הרבה זמן אתם חיים בתוכנו או להפך - למה קשה לכם להבין שאנחנו חייבים להגן על עצמנו - אפילו אם מדובר בכך שאויבינו הם בני דודכם? למה לסלף תמיד את המציאות - ולהפוך אותנו לשוחרי מלחמה ?  לבכות על כך שישראל הופכת עולמות בשביל חייל אחד מה לעשות  שחייל אחד שלנו תמיד שווה יותר  - אתם אלה שקובעים את זה. הלואי שיהיו ערבים שיקראו את הדברים - בעיקר  דר' אחמד טיבי - ושות' - שלא נראה לי שהוא ממש דואג לעניני הערבים במדינה  - או רואה את תפקידו כמחוקק בכנסת  - . אני מקווה שכרופא הוא מילא את תפקידו בצורה יותר טובה - בעיקר ביתר שיקול דעת.

 

ותחשבו על זה!

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר