מס' צפיות - 624
דירוג ממוצע -
רב קו או רב על רב קו?
במטרה לקצר תהליכים ולחסוך זמן וכסף מעצמה ואולי גם מנוסעיה החרדים, יזמה חברת דן כרטיס רב קו המשמש ככרטיס נטען וזיהוי לנוסעיה שתמונתם מתנוססת עליהם. אך לו ראיתם כיצד רבים על עקיפת התור ואפילו על ידי חדירה דרך חלון אוטובוס שהפך למשרד נודד לא הייתם מאמינים איך אפשר ברחובה של עיר להתכתש על כרטיס ואין שום כח שיטור אוכף.
מאת: ילמדינו רבינו 14/01/09 (02:03)

למען הגילוי הנאות יצאתי במסגרת תחקיר חסוי לרחוב נחמיה פינת הרב לנדא בבני ברק כדי לבדוק כמה זמן לוקח עד שמצליחים לאחוז בכרטיס רב קו הנחשק. מי שמכיר את לוח הזמנים של תלמידי בית הספר והחיידרים יודע ששעות הצהריים היינו 13-15 הן שעות לחוצות ופקוקות גם להולך הרגל וגם לנהג.

 

דן שחפצה לרצות את הציבור החרדי טרחה להכין 3 אוטובוסים שהפכו למעין נקודת התייצבות לצילום והנפקת כרטיס תוך שמירה על גדרי הצניעות והפרדה בין המינים פקידה תשרת בת ופקיד ישרת בן. אך הם לא הביאו בחשבון את הלחץ בשעות אלו ללא פיקוח עירוני ללא מים ומזון ללא הגנה משמש ומגשם מחלקים מספרים והדחיפות עזות כי כולם רוצים להספיק להגיע ללימודים אחר הצהריים.

 

התחזיתי למתנדב כדי לראות מבפנים מה שקורה ונדהמתי איש לא משגיח על ילדים קטנים שבאים עם אחיהם כדי להרשם. הורים שממהרים לישיבה מנסים לדחוף ולאלתר רעיונות איך לעקוף. היי אתם שם בדן הדרך לגהנום רצופה כוונות טובות למה שלא תבואו לאותם בתי ספר סמינרים וחיידרים בתיאום מראש והכל יבוא על מקומו בשלום? ואתה ראש העיר החדש של עירי קח את רכבך ורד אל העם חבל על מצביעים פוטנציאלים שיעלמו לך?

הכותב הוא איש תקשורת בכיר במדיה הכתובה המשודרת והמצולמת בציבור החרדי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר