מס' צפיות - 460
דירוג ממוצע -
"עופרת יצוקה" - והרי החדשות
מאת: הצרכן 07/01/09 (02:16)

נעבור לפרשננו הצבאי על גבול רצועת עזה, רוני כמה רקטות נשארו לחמאס לאחר 3 ימי לחימה. הפרשן שכבר עומד שם ימים אין קץ, עונה ללא היסוס, יש להם עוד כ 300 רקטות אולי 200 אולי 400, מאיפה לעזאזל הוא הביא את השאלה הזאת, חשב לעצמו, אפילו המודיעין והשב"כ לא יודעים זאת.

 

אתמול במהדורה המרכזית של ערוץ 10, יעקב איילון שידר אל מול רצועת עזה. כל החדשות שהביא לצופים הסתכמו בחזרה אין סופית על קולות המלחמה שנשמעים במקום עומדו. אף פעם לא הבנתי מה נותנת העמדה של מגיש חדשות מרכזית מחוץ לאולפן. מה זה עוזר להגשת החדשות שלו.

 

שלומי אלדר כתב חדשות 10 לענייני פלסטינים באחד השידורים האין סופיים שלו סיפר על חיסול של אחד מבכירי החמאס בעזה שהתרחש לפני כמה שנים. בתחילה כינה אלדר את המעשה רצח ומייד תיקן את עצמו והשתמש במילה חיסול, טעות פרוידיאנית, אולי?

 

אתמול (05.01.09), במשך שעות הודיעו לנו שזה יום לא פשוט לצה"ל. אבל כמובן שלא ניתן היה לשדר בדיוק מה התרחש. ערב שלם הערוצים דיוחו על יום לא קל. ואני שואל בשביל מה, לא יכולים להמתין עד שהמשפחות יקבלו הודעה ואז לפרסם. למה להכניס עם שלם לטראומה, שמועות וספקולציות.

 

מבצע עופרת יצוקה מכוסה ע"י התקשורת האלקטרונית בשידורים אין סופיים. ליבי ליבי לשדרים ולכתבים שממלמלים את עצמם לדעת ללא הפסקה. רק בישראל 20 שניות לאחר נפילה באשקלון, הכתב במקום נשאל ע"י יונית לוי, היכן נפל הטיל והאם יש נפגעים או נזק. רק בישראל.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
טלראליטי לשמו , לא צריך את שמומביל! ל"ת
zvidoc 07.01.09 (08:26)