מס' צפיות - 1149
דירוג ממוצע -
תגובה לגברת יעל משעלי על דבריה בתכנית של שירה פליקס מהיום
חבל מאוד שיש עוד אנשים כאלה ביננו עם אמונה עיוורת ברוע.
מאת: רותה 05/01/09 (16:30)

אישית אני מאוד מעריכה את יעל משעלי, למרות שכרובנו אינני מכירה אותה אישית הצלחתי להתרשם לחיוב מאישיותה ומאופן התבטאותה בתכניות שונות בטלויזיה, אך בהחלט לא מתוכן דבריה במיוחד בעקבות מבצע "עופרת יצוקה".

 

ובכן תרשו לי לפנות אליה בתקווה שתראה את הכתוב ותפנים סוף סוף מה שטרם עשו יותר מדי אנשים טובים מבני עמינו ואני רוצה להאמין שזה מתוך נאיביות ולא טמטום חלילה.

 

היום ה-05.01.09 התארחת בתכנית של שירה פליקס והבעת את דאגתך/ אובר דאגתך לעם הפלסטיני, סיפרת שלפני כמה שנים כשישבת בביתך מטפלת בתינוקתך בת השבועיים ושמעת הפגזות של צה"ל על שכנינו הערבים , מפןחדת ומודאגת חשבת על האמא הפלסטינית שכמוך באותו רגע מטפלת בתינוקת שלה ולה להבדיל ממך אין חשמל לחימום או מאור להאיר את חדרי הבית וליבך  נחמץ,  אני מאמינה שההזדהות שלך עם אותה אמא פלסטינית מסכנה שסובלת מקור מחושך ומרעב, באה מתוך אמונה שגם בצד השני הרגש והתנהלות הרגשות והמעשים הם בדיוק כמו שאצלנו..אז זהו שלא!!!!! גברת משעלי היקרה , אני מאוד מעריכה אותך אך דעותייך לאחרונה פסולות לטעמי ולטעמם של רבים במיוחד בעיתות מלחמה כמו היום שבמקום להתאחד הינך מוצאת לנכון לחשוב על הצד השני.

 

חכי בסבלנות עד יעבור זעם ועד שישכח רעם התותחים!

 

לגבי אותה אמא פלסטינית הרשי לי לתקן את כיוון מחשבתך - אותה אמא לא זו בלבד שלא חושבת עלייך כי אם מעוניינת להעיף אותך החוצה לים כמו שתמיד חשבו בימין הקיצוני ואנחנו מהמרכז ומהשמאל השתקנו אותם והסברנו חזור והסבר שהם רואים רק שחורות ועוד יהיה שלום.

 

להזכירך: שמונה שנים שדרות חוטפת טילים ולולא הניסים שבאים לנו משמים היו כבר מאות הרוגים, האם עצרת ולו לרגע לחשוב על אותן אלפי אמהות שאמנם להן היה חשמל אבל לא הצליחו להשתמש בו מפאת הריצות החפוזות והמלוות בבהלה ובבעתה לחדר המוגן- אם היה ברשותן כזה- לפעמים יותר מעשר פעמים ביום!!!!!???????

 

האם חשבת פעם על אותו דור קטנטנים שצמח ובמשך אותן שמונה שנים היתה שגרתו אזעקות וקריאות מקפיאות דם של צבע אדום במקום הצגות או סתם בילוי בגן המשחקים??? האם טרחת פעם לחשוב איזה דור של אנשים יהיו אותם ילדים???ומה עם הבריאות הנפשית שלהם שמן הסתם נפגעה פגיעה בלתי הפיכה ואנושה?????

 

ובכן גם אני כמוך נכנסתי אתמול בערב לחדר הילדים, הסתכלתי על שני הקטנטנים שלי מדושנת עונג אך מאידך חשבתי בדאגה אך שלא כמוך - חשבתי בדאגה על חילנו- הילדים בני השמונה עשרה והמילואימניקים שעזבו משפחות ע"מ להגן על אדמתם- ובכן עליהם חשבתי בדאגה, איך הם מסתדרים עם הקור ועם הפחד בגוב האריות השטניים בו הם נמצאים- אז את חושבת על האמא הפלסטינית????האם שמעת פעם על פלסטיני אחד או על ערבי אחד מערביי ארץ ישראל שחשבו כמוך???

 

נהפוך הוא מעולם לא שמעתי אף ערבי אחד שהתנגד לירי החמס במשך שמונה שנים על שדרות ואף היום כשיורים כל יום עד באר שבע ואשקלון ומי יודע לאן עוד יגיעו-אף אחד מתושבי ישראל הערבים לא קם ואמר שזה לא בסדר-  אלא יצאו בהפגנות ברבריות ומתלהמות כמו שחינכו אותם מילדותם ותקפו את המדינה שרק נותנת להם ואף הניפו דגלים של החמס.

 

גברת משעלי יקרה האם טחו ענייך?? האם את באמת מאמינה שאנשים שמרגע היולדם מולעטים וניזונים בשינאה שטנית לעם היהודי "שגזל את ארצו" יקבלו אותנו ויפסיקו את מעשה השיטנה הללו? תפתחי ביו-טיוב ותראי מה לומדים הילדים הקטנים בטלויזיה של החמס, פשוט  מ ז ע  ז ע!!! וזה שמדברים אצלנו על אסון הומניטרי, אין עדיין מצוקה הומניטרית ואם יש זה רק בגלל שלטון החמס בו-להזכירך- בחרו הפלסטינים מרצון בבחירות דמוקרטיות.

 

 גם מחברי הכנסת הערבים לא שבענו נחת במיוחד כשהיו פיגועים בירושלים וכל יום התפוצצו אוטובוסים כל מה ששמענו מהם זה כמה ישראל לא הומנית....אם זה לא היה עצוב היינו צוחקים לבטח אבל הייתי רוצה לראות את אותם חברי כנסת ערביים מתנהגים כך במדינה אחרת ולא בישראל ה"לא הומנית" ש"הורגת אנשים חפים מפשע".

 

מתי תביני  את ושאר בני ישראל הנאיביים שלעולם לא יהיה שלום עם הפלסטינים!!! הם לא מעונינים בכך. הם רוצים להמשיך לחיות חיי הרס, הרג וטרור שהרי כבר 60 שנה שהם חיים לצידינו וכל מה שהם עשו ועושים זה טרור ומוות .

 

אפילו אחיהם בעולם אינם מעונינים בהם ושוב אזכירך מה עשה להם חוסיין בספטמבר השחור ואסיים בכך שגם ישראל תעשה טוב אם תנהג כמוהו  ותעשה להם ינואר השחור רק כך ילמדו באיסלאם שעם היהודים לא מתעסקים וצר לי על הנימה הקיצונית בה אני מסיימת אך אינני יכולה יותר לשמוע ולשתוק על בורות כ"כ גדולה בנושא הכאוב הזה-ואגב אני גדלתי עם ערביי יפו שגם הם יצאו נגדנו יוצאים נגדינו ויצאו גם בעתיד וילחמו בנו עד מוות.

הכותב הוא ישראלית שאכפת לה!!!

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 4 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
תגובה לתגובה....
יעל משאלי 06.01.09 (08:55)
2.
עם סגולה
קרן 06.01.09 (17:15)
3.
בואו נפסיק לדבר על "שלום" שאנו מאד רוצים
ארכימדס 31.01.09 (23:00)
4.
Coach Outlet ל"ת
Coach Outlet 11.09.15 (17:08)