מס' צפיות - 454
דירוג ממוצע -
הישרדות - יותר מריאליטי
היום התחילה העונה השנייה של התוכנית הישרדות 2 ואני שואל, למה להשקיע כ"כ הרבה כסף להטיס 20 מתמודדים עד פנמה הרחוקה כאשר במרחק של חצי שעה עד שעה ממרכז הארץ מתקיימת תוכנית הישרדות יומיומית?
מאת: kalligula 24/12/08 (23:33)

היום התחילה העונה השנייה של תוכנית הישרדות 2 בערוץ 10, הפעם הרחיקה התוכנית עד איי הפנינה בפנמה הרחוקה במרכז אמריקה.

 

אנחנו יושבים אל מול הטלוויזיה (למרות שרובינו לא צופים בתוכנית ריאליטי זולה אלא רק בערוץ 8 ,ההיסטוריה, דיסקברי, ונשיונאל ג'יאוגראפיק), אז תחסכו ממני את כל ההצטדקויות למיניהן.

 

אני יושב ושואל את עצמי למה להשקיע כ"כ הרבה כסף בתוכנית ריאליטי מושקעת, להטיס 20 מתמודדים עד פנמה הרחוקה ועוד להעניק לאחד מהם מליון שקל כפרס, כאשר במרחק של חצי שעה עד שעה ממרכז הארץ מתקיימת תוכנית הישרדות יומיומית, בתוספת של ה"משחק" רולטה רוסית?

 

והכי טוב הוא שלא צריך לשלם מליון שקל לפרסים למנצח, לא צריך פרסומות ע"מ לממן את עלויות ההפקה, אלא מקסימום לשלוח חמישה שישה צוותים עם מצלמה ורכב, ולעקוב אחרי תוכנית ההישרדות בה חיים עשרות אלפי ישראלים יום יום,שעה שעה בשדרות, נתיבות,אשקלון, ושאר ישובי עוטף עזה.

 

כנראה שיצטרכו להוסיף עוד כמה ניידות כי הנה נכנסים לתוכנית עוד עשרות אלפי אזרחים מאשדוד,קרית גת,באר שבע, אופקים ועוד ועוד, אבל בטוח שזה יצא יותר זול להפקה אשר לצלם זאת באיי הפנינה שלא לדבר על הפרס הראשון. היום נחתו כ- 60 פצמ"רים, קסאמים, גראדים והשד יודע מה, מכרם שלום בדרום ועד אשקלון בצפון ונתיבות במזרח, כל האזור בתוך המשולש הזה היה תחת התקפת טילים שרק בנס לא "נפגע" מהם איש, כי מי סופר את אלה שנכנסים לחרדות,מזנקים מכל קול חזק ולא צפוי, חיים במתח בלתי נסבל,סובלים מבעיות של לחץ דם, הרטבה בלילות היד עוד נטויה.

 

ומה עושים קברניטי המדינה? ראש הממשלה אהוד אולמרט עסוק בנסיעות לטורקיה להשלים את מכירת החיסול של מדינת ישראל, ואולי בכך להשאיר חותם בדפי ההיסטוריה אחרי כל הכשלונות והמחדלים ממשלתו הכושלת ואולי להביא לנו את אסד לשכשך את רגליו במימי הכינרת ולחלוק איתו את מימיה אחרי שזכינו סוף סוף ליומיים גשומים.

 

שרת החוץ שלנו ציפי ליבני עסוקה בנסיעות למצרים להתחנן על נפשם של תושבי דרום הארץ ולהשיג להם הודנה חדשה וקצת שקט, ובדרך נזכרת לצאת בהצהרות "לוחמניות" על כך שצריך לעשות מעשה, אולי תתעוררי ותביני שאת בין מקבלי ההחלטות ולא אנחנו, שלומם של תושבי הדרום זה לא תעמולה זו מציאות עגומה שהיית מקברניטיה.

 

שר הבטחון שלנו אהוד ברק ממשיך להפריח סיסמאות, כמו "נפעל בזמן המתאים והראוי" ובלה בלה בלה, "אנחנו לא עוסקים בדיבורים אלא במעשים" (האם חוץ מלברוח ולהפקיר פצועים ושבויים עשית משהו?) בשנים האחרונות?

 

תושבי הדרום ליבי ליבי עליכם, לדעתי כל אחת ואחד מכם זכאי לפרס הראשון ולזכייה במיליון שקל כי אתם השורדים האמיתיים.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר