מס' צפיות - 406
דירוג ממוצע -
קדימה כושלת מול הטרור ובסקרים היא מזנקת- ניתוק מהמציאות?
למרות כישלונות נחרצים של קדימה, שבאו בזה אחר זה, מול כל בעיה או איום שצץ, העם שוקל לבחור שוב באותה מפלגה ארורה, איך ייתכן?! מי האידיוטים?? נסביר בעובדות.
מאת: בריטמר 24/12/08 (23:26)

לאור 60 הרקטות שפגעו בתושבי הדרום ביממה האחרונה, נציין מספר עובדות.

 

1) קדימה הובילה את מהלך ההתנתקות, בשיתוף מפלגת העבודה ובכיכובם של לבני, מופז וברק.

2) אנשי הימין, ערב פינוי גוש קטיף: טווח הקסאמים יגדל לאין ערוך.

3) גם אשדוד נכנסה למועדון "בטווח הקסאם".

4) אנשי הימין, בעוד נבואה שחורה ערב ההתנתקות: עזיבת ציר פילדלפי תוביל לחימוש החמאס בטילים נגד מטוסים ובאמל"חים רבים ומתקדמים בהרבה.

5) אש נפתחה לעבר כלי הטיס שחגו בשמי עזה, הערכות הצבא מדברות על התחזקות משמעותית של החמאס.

6) במשך שנתיים פלוס בהן קדימה מושלת במדינתנו הקטנטונת, נאלצה ההנהגה להתמודד מול מספר איומים-

אירן- בגזרה זו נחלנו תבוסה קשה ואולי אך קריטית. טהרן קרובה מאוד לפצצת אטום, דבר שישראל לא יכולה לחיות איתו.

חמאס- כישלון בכל קנה מידה בגיזרה זו. התחמשות משמעותית של חמאס, הפיכה בעזה ועליית החמאס לשלטון. אף תקיפה משמעותית, אף חיסול של בכיר מאוד, אי החזרת שליט וההסכמה לשלם עבור חייל חטוף מחיר עצום, מה שהוביל למוטיבציה גבוהה לחטיפות נוספות.

חיזבאללה- עדיף לא להרחיב. אף אחת ממטרות המלחמה לא הושגה, הידרדרות היחסים עם סוריה, שמפגינה שרירים, התחמשות החיזבאללה והתחזקותו פי 4 מהמצב שקדם למלחמה הכושלת.

משבר כלכלי- למרות הסימנים המקדימים לא נעשו ההכנות הנדרשות להגנה על כלכלת המדינה, שהחזיקה מעמד בזכות מדיניותו של ביבי נתניהו בלבד, ועל אף מדיניותה הקלוקלת של קדימה.

 

7) רשימה חלקית של העבריינים, או ה"חשודים" מסיעת קדימה: שרון, הירשזון, רמון, הנגבי, אולמרט... זה באמת מה שאנחנו מחפשים?!

8) החינוך קרס בשנים האחרונות, הגענו לשפל חסר תקדים. אם לא חינוך- אין לנו כלום.

9) התקשורת הפכה לחיית רייטינג. התוכן לא חשוב כל עוד כמה טלויזיות יידלקו על הערוץ. השיא- "האח הגדול"- התכנית הרדודה בתולדות ישראל.

10) כמעט אין אדם שלא טוען שבחירת קדימה היא לא טעות, כולל התקשורת שהודתה בהטיה הבחירות לטובת קדימה ותמיכה לא מוצדקת בתכנית ההתנתקות שלה.

11) ברק עושה שרירים, לבני גם כן. אבל בפועל? כלום. דיבורים, דיבורים, ועוד דיבורים. בינתיים אנחנו המדינה הריבונית היחידה בעולם שארגון טרור משתין עליה בקשת, יורה על שטחה עשרות רקטות ביום, משבש את אורח החיים של חמישית מהמדינה, חוטף אזרחים וחיילים, ומה בתגובה? כלום. אה רגע, היו הקלות, סיוע כלכלי, סיוע "הומינטרי", שחרור מחבלים כמחוות, והבטחה לנסיגה מרוב שטחי 67. עם כאלה "עונשים" אם אני הייתי טרוריסט, הייתי "משתין במכנסיים ועוזב את המקצוע".
12) למרות אינספור דיבורים על כך שישראל לא יכולה להשלים עם המצב בו מותקפות מספר ערים באופן קבוע, הופנו רוב המשאבים למיגון- משמע, השלמה עם המצב, כניעה, וניסיון להוציא את המקסימום האפשרי בלי תקיפה, כי אנחנו עם של יפי נפש, קשה לנו לשמוע על הרוגים אזרחים בצד אחד, ובצד שלנו זזה דבר לגיטימי, ומלחמה?! חס וחלילה, שייהרגו חיילים בתקיפה ולא בהגנה? לא מתאים.

 

אז מי זה, מי זה אותו אידיוט שמצביע לקדימה, שמבטיחה שינוי?! מי הטמבל שמאמין שהמפלגה שעכשיו בשלטון, שנכשל בכל פרמטר ובכל נושא, יכול להתמודד עם כ"כ הרבה איומים ובעיות? למה שלבני שבמשך שנתיים ומשהו מהווה חלק פעיל ובכיר בכל החלטות הממשלה, שכשלה בכל דבר אפשרי, היא האדם הנכון לתקן את הבעיות??

 

אם קדימה לא נעלמת מהמפה הפוליטית אפשר להעניק לעם הזה את התואר העלוב ביותר שהוענק לעם כלשהו אי פעם, תואר שפשוט מראה ייאוש וטמטום אינסופי, עיוורון מוחלט, ניתוק מהמציאות, אי למידה מטעויות והשפעה של התקשורת על הדעות של העם, תואר שהייתי מכנה- "הבובליל".

הכותב הוא בלטמר בריטו, חובב ספורט ופוליטיקה שאוהב לפרשן כל דבר בתחומים האלו

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
פאתאטי, דפקטיבי, בובליל, אבל עם רייטינג
בעז לביא 12.01.09 (12:04)