מס' צפיות - 321
דירוג ממוצע -
על פוליטיקה לא הגונה
היום פייגלין לא מוצא חן בעיני ביבי ומחר יסור חינו של מישהו אחר כי הוא לא מתיישר בקו של המנהיג. אגב אם ביבי מפחד מדעותיו של פייגלין הוא צריך להיות בור גמור כדי לחשוב שבני בגין שינה פתאום את עורו.
מאת: פנימי גובלן 13/12/08 (21:50)

ביבי הצליח להרחיק את פייגלין למקום ה36 בליכוד. הללוייה!!! תראו מי מרכיב את ועדת הבחירות של הליכוד: 3 אנשים פוליטים,מבית מדרשו של ביבי,כולם אגב חשודים במעשים פליליים,אבל זה סתם לידיעה. השופט שעומד בראש ועדת הבחירות של הליכוד חשב ובצדק שהוא לא ממש בובה של ביבי וסרב להתייחס לסוגיה בכלל.

 

אף אחד לא יכול לחשוד בי שאני מאוהדי פייגלין שאגב כאלה שלא מכירים את משנתו פיגלין להם צריך לומר שהאיש בעד מדינת הלכה על כל המשתמע מכך. והמשתמע אומר: התפרקות המדינה מכל המוסדות הדמוקרטים שלה.

 

אבל המהלך הבוטה שעשה נתניהו הוא אשכרה מהלך אנטי דמוקרטי בעליל. האיש נבחר בבחירות דמוקרטיות למקום ה19

עשה דיל, לא עשה דיל ממש לא משנה. כל זמן שדילים הם לחם חוקינו,כל זמן שהאיש שמר על חוקת המפלגה בה הוא מנסה להבחר,הוא ראוי למקום אליו הוא הגיע.

 

פייגלין לא מוצא חן בעיני נתניהו? אוי אוי אוי,שילחם בו  במפלגה שיעשה נגדו דילים או כל פוילהשטיק אחר אבל משנבחר כחוק? מהלך שהוא פשוט בושה וחרפה.

 

היום פייגלין לא מוצא חן בעיניו ומחר יסור חינו של מישהו אחר כי הוא לא מתיישר בקו של המנהיג. אגב אם הוא מפחד מדעותיו של פייגלין הוא צריך להיות בור גמור כדי לחשוב שבני בגין שינה פתאום את עורו.

 

אז נכון שבגין אנושי יותר,חביב יותר,תקשורתי יותר אבל דעותיו קיצוניות ימניות ולמה שביבי  יחשוב שאותו בגין פתאום יתרכך?

 

אותו דבר אפשר לומר על בוגי יעלון אדריכל הפדיחה מארץ הפדיחות של מלחמת לבנון השניה שאמור היה להכין את הצבא למלחמה ולא עשה זאת והוא עוד מגדיל לעשות הוא גם נגד החזרת גלעד שליט תמורת מחבלים במספר כזה או אחר.

 

בקיצור מה שאני רוצה לומר שביבי עשה טעות וזו לא הטעות הראשונה ומן הסתם לא האחרונה. פייגלין הצהיר שלא יגיש בג"צ על המהלך אבל מיכי רצון שנדחק גם הוא בעקבות פייגלין יאבק על מקומו מה יעשה נתניהו אם רצון יזכה? זה לא יחייב אותו להחזיר הכל לקדמותו?

 

והכי חשוב: האם לביבי נתניהו יש  "קסם" שיעצור את המנדטים שהליכוד יקבל על המקום ה35? את זה הייתי שמח לראות.

 

לבלוג של פנימי גובלן

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר