מס' צפיות - 905
דירוג ממוצע -
היום פרעות חברון: מחר קסאמים על ישובי השרון!!
מאת: zvidoc 05/12/08 (10:58)

כותב רון בן-ישי ב-YNET  מאמר אפור על הצפוי לבוא עלינו, מעניין לקורא גם את התגובות אשר נלוות למאמר ע"מ לראות עד כמה העם שלנו מפולג,  רון בו-ישי יודע את אשר הוא אומר, לא צריך להיות נביא בישראל ע"מ לחזות את הכאוס אליו מביאים עלינו הליסטים.

 

לא בטוח כי יש להסכים באופן מלא עם הפסקה במאמרו של רון בן ישי-" הצעירים המאיסו עצמם על הנהגת המתנחלים " , לשמוע מאז אתמול את אמירות מנהיגי המתנחלים לא מאפשר לחשוב כי האווירה אצלם נוטה למנוע המשך הביזוי  של עמינו והסיכון של שלום אזרחי המדינה.

 

בהתייחס לעוד כתבות המפורסמות ב-YNET  אשר מייצגות ציטוטים של "פעילי-השטח" של המתיישבים בגדה המערבית , מאוששים את החשש כי אנו עוברים לשלב של עימותים חדשים בין מתנחלים לפלסטינים וזאת כאשר גם בישראל וגם בראשות הפלסטינית עומדים לפני בחירות אשר במצב בו אנו נתונים, יביאו לנו משטר ימני קיצוני ולצד השני את החמאס עם הסיכון להסלמה ואפילו להעברת מדיניות הקסאמים אל אזור השומרון , השרון וגוש דן, כאן לא תעזור לנו חומת המגן (אשר למרות ההתנגדות אליה , יש להודות כי היא יעילה נגד פעולות טרור קרקעיות), אין לסמוך על אבו-מאזן כי יוכל לחמאס  כפי ואין לסמוך על מנהיגנו כי יוכלו לפורעים.

 

סיכון שינוע תופעת הקסאמים לכיוון הגדה קיים כבר זמן רב ואין צורך בהרבה על מנת לתת לו "גושפנקה" . במקרה והליך זה יתממש , לא יעזרו לנו אמריקאים , צרפתים ואו"ם שמום, תהיה פה מלחמה כאשר צה"ל , במקום להיות מוכן לו, עסוק בעבודת שיטור בשטחים. דבר אשר כבר לפני שלשים שנה אמרו כי זה לא תפקידו, מספיק לראות את אשר קרה לכל האימפריות אשר קרסו בדיוק בגלל הסבת הצבא מכוח לוחם לכוח משטרתי.

 

הלוואי ונתבדה !

 

נקודת אור אחת- הבחירות במפלגת העבודה אולי יעזרו לאזן מעט את המשקל בין הימין-מרכז לשמאל מרכז. אבל לכך צריך מנהיגות בוגרת ושפויה, היש כבר דבר כזה בישראל?

 

לשחרר את גלעד שליט לביתו ומיד!!!!

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אני איתך אבל לא הכל
הדרוש 16.12.08 (14:42)